. Son on yılda İslam'ın geleceği

seragmunir

Sp Kullanıcı
10 May 2017
11
0
2. Son on yılda İslam'ın geleceği
Yüce Tanrı dedi ki:) dinini bütün dinlere üstün ilan etmek rehberlik ve hak din ile elçilerini ho Ancak Almusharkon (.
[Peygamber tarafından da belirttiği gibi İslam'ın geleceği, onun kavrama ve onun görünüşü ve bütün dinler üzerine yaptığı kural ve bazı insanlar bu onun r elde edildiğini düşünmek ve Halife ve salih krallarının saltanat ve değil, elde bir ancak, bu sözün bir parçası olan bu ayet Tbherna diyerek r:
«Gece ve gündüz bile Lat ve Uzza tapmaya gitmez, Aisha söyledi: Ey Allah'ın Rasulü, Allah'ın indirdiği zaman düşünüyorsanız:) tam olmadığını söyledi ancak Almusharkon (dinini bütün dinlere üstün ilan etmek rehberlik ve hak din ile Peygamberini ho kimin gönderdiğini:
O kadar Tanrı »... dilerse olur
Alınan. Diğer konuşmaları konusunda şüpheye yer bırakır, böylece İslam'ın yükselişi ve bunun yayılmasının ölçüde miktarını belirtmek Yüce Allah izni ile İslam'ın geleceği, o.

3-ve burada İslâm işçileri galvaniz için bir neden ve umutsuz Almtoacklin üzerinde argüman olabilecek bu konuşmaları kolaylaştırır alıntı:

- «Allah Zoe kara (herhangi bir tahsilat dahil), ben Mchargaha ve dünyanın Batı gördüm ve benim millet bana Zoe onları ne onun kral ulaşacağını».
- «Bu komut toplam gece gündüz rapor etmek ve Tanrı evi Meder ve doğruluk, yaprakları ama Tanrı bu din veya asil şan köle İslam ve kafirler tarafından aşağılanmış aşağılanma tarafından Tanrı'yı ***8203;***8203;yüceltmek atfedilen yapmak tanıtıldı.»
- Babamdan gibi, şöyle konuştu:
Biz ne zaman Abdullah ibn Amr ibn el-Asi ve herhangi iki şehir açık ilk Konstantinopolis veya Roma sordu? Abdullah dedi ki: Allah r Messenger sordu biz, Resulullah r yazılı hakkında iken Abdullah söyledi söyledi, fon boğazı denilen Ondan bir kitap çıkardı:
Herhangi iki şehir açık ilk Okstuntinih veya Romalılar? Resulullah r:
"Herkül İl Konstantinopolis'in ilk. Means açar."

- «Tanrı olduğunu dilediğini içinizden bir peygamber, o zaman Tanrı o eylemi başlatmak ve daha sonra bir kehanet platformda arkaya, Tanrı olmak dilediğini olacak ve daha sonra o da Aada Tanrı olmak dilediğini olacaktır malı, işlem başlatmak istiyorsa dosyalanan olmak istiyorsa getirdi dosyalanmış Allah dilerse, o zaman mülkiyet cebirsel Tanrı olmak dilediğini olacaktır olmak o zaman dosyalanmış, o açtı, sonra arkaya kehanet bir platform olması için bu getirdi. Ve sonra sessiz »tuttu. "Doğru"(1/1 / 31-34)

o zaman İslam, inanç, sadaka ve zaman hakkında sorulan ***61554; Ömer ibn el-Hattab ***61556; ünlü konuşma Cibril, röportajda da dahil zaman ve işaretlerin İşaretler, bir dizi söz Resulullah ***61554; ilgili birçok konuşmalar 1-aldı ve Cibril Resulullah'ın ***61554; ona barış sözü
{... Sonra zaman hakkında söyle? Dedi ***61554;
sıvının onlardan sorumlu Ne Boalm söyledi: Sonra onun belirtileri hakkında bana söylemek söyledi, mimaride iftira onun metresi doğurmak ve yalınayak, çıplak, yoksul çaylar görmek için?

2-dahil konuşma Auf bin Malik ***61556; söyledi:
{Adem'in kubbe sözü olduğunu Tebük savaşı sırasındaki Peygamber ***61554; geldi: "
Sta zaman ellerini uydurmak: adam yüz dinar verilene kadar ölümüm, sonra Kqas İncil'in evi açmasını ve sonra size bizim ölü koyunları almak (o parayı tamsa sonra günaha sadece girilen Arapların bir ev kalmaz, sonra siz ve Sarı oğulları arasında bir ateşkes olması, değişmeden küskünlük kalır

Son on yılda Kuran kaldırma dahil 3-6, Allah r şöyle buyurdu:
«Biri ne oruç ve namaz bilmiyor ve NSK bir yardım değildir ve ondan bir işaret diyarında kalmaz gece Yüce Allah Kitabı sol böylece öğretilen Shi elbise olarak İslam'ı incelenmesi ve insanların kalan mezhepleri: Şeyh, büyük ve eski derler: Biz bu kelime üzerine babalarımızı gerçekleşmiştir:" Orada başka tanrı yoktur, ancak Allah, "biz» derler.

Son on yılda otomobil görünümünü 4-dahil
Abdullah ibn Amr dedi: Ben Allah r Elçisi diyor duydu:
«Bir eyer benzeri durumlar backpacker sürme benim son erkeklerde olun, cami kapısında inmek ve başlarına henüz çıplak giydirilecekleri eşleri kehanet yalın Kosnmp, onlar Anohn Mlonat, arkanda eşleri olarak ulusların ulus Eğer Khaddmkm Milletler Kadınlar önce parti hizmet eğer»

arabalarında ışığında bu veya beklemek onun yanında duran, aynı onları ibadet etmek için camiye girerseniz, yaslı cenaze için camiye gelen yarı adamlar sürme lüks arabalara gelir; Peygamber Modern bilimsel mucize Metafiziği r.

6-dahil Ebu Hureyre'den hadis Resulullah ***61554; söyledi ***61556;:
{Hatta Tguettl de değil onların büyük bir ölüm sahnesinde olmak iki süper güç olsa bile sık, bir tane çağrıda, hatta fitne ve sık sık kıyamet, bir cinayet göstermek, otuz kadar yalancı yakın imposters, Resulullah ve hatta bayrak ve sık depremler yakalanan tüm iddiaları, zaman yakınsar göndermek ve size para Fifid bile sadaka kabul etmesini Rab para önemli ve hatta kendisine sunduğu edildiği diyor sunduğu: Hayır Arp Seviyorum ve insanlar bile mimaride kayarlı binmek ve hatta adam adamın mezarını geçer der ki: Ben onun yerini diliyorum, ve Talat ve insanlar gördüm eğer güneş, batıdan doğuncaya dek o nefes inançları önce inanılan veya iyi niyetle kazanılan değildi zaman çalışmaz, onları bir arada inanmak}

Hudhayfah ibn el Ghafari asit de dahil olmak üzere ***61556; bahsedilen:

{Hz ***61554; bize geldi ve biz Ntmakr söyledi: "Ne Tmakron"? Dediler ki: Zaman hatırlama, şöyle dedi: "Hatta on ayeti önce görmez" O duman ve Deccal ve Çirkin hatırlattı ve güneş batıdan yükselir ve İsa Meryem oğlu iniş, sav, Gog ve Magog ve üç tutulmaları: Gölgede Palmcherq ve Fas'ta gölgede ve Arapların adayı gölgede ve Yemen'den bir ateş dışında olduğunu başka çoktur diğer konuşmalar için toplama onların yerine} insanları sınırdışı çok
. Bu işaretler gibi sözde büyük zaman işaretleri, bir saat, yakındır: İsa'nın inişi ve Deccal'in çıkışından ve güneş sözde mikro saat işaretleri önce ne olduğunu da dahil olmak üzere batı ve diğerlerinden yükselir.

- Son on yılda Kuraklık ve bir hata tespit zaman bir açıklama
[Resulullah r]: «Onun ırkına çekilmeye girmeyin bu plakaların adresinin köy suyunda tüm suyu sormak üzeredir; Levant ve sadık su geri kalanında olacaktır».

Uzunluk Konu
cevaplar altında kalan
Wa

Son mesajlar