Dersimiz Eylül - Yarışma

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485

İçinde yaşadığımız her ne ise mevsimlerinde etkisi vardır!

- İstedik ki, kaliteli zaman geçirelim. Birlikte birşeyler yapalım...

Eylül ayının size getirdikleri,
Eylül ayının size hissettirdikleri?
Eylül deyince aklınıza ne geliyor?

Konu : Eylül

KatagoriŞiir, Fotoğraf, Video, Yazı, Vb..

Yarışma şartları: Yarışmaya katılacağınız her eser yarışmacıya ait olmalı.

Yarışmaya katılacağınız eseri özel mesaj ile iletilecektir.

Yarışma katılım süresi : 31,09,2016 kadardır

- Yarışmaya katılacak arkadaşlar katılacakları eseri özel mesaj yolu ile gönderecekler.
Çünkü konu her ne kadar yarışma olsada, maksadımız beraberce kaliteli zaman geçirmek.

- Ödül; yarışmada dereceye giren 1,2 ve 3. Arkadaşların belirleyeceği herhangi bir kitap sponsorumuz [MENTION=1]Karaton[/MENTION] tarafından karşılanacaktır

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,109
teşekkürler kardeşim güzel yazmışsın ,,insanın yazası,bir sürü resim çekesi geliyor bizim buralarda henüz yapraklar dökülmedi çok sıcak,,,:)

hayırlı olsun inşallah,,,

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
hayırlı olsun,bir makale döktüreyim ben şimdi,yanına da vinci tablosu gibi bir resim iliştireyim kesin kazanırım:)
diyeceğim ama iki kelimeyi bi araya getiremem:)
sponsor olarak,katılan arkadaşlara başarılar diliyorum.umarım güzel şeyler çıkar ortaya

• Beğen
Tepkiler: Ofelya

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,109
hayırlı olsun,bir makale döktüreyim ben şimdi,yanınada da vinci tablosu gibi bir resim iliştireyim kesin kazanırım:)
diyeceğim ama iki kelimeyi bi araya getiremem:)
sponsor olarak katılan arkadaşlara başarılar diliyorum.umarım güzel şeyler çıkar ortaya
hiç belli olmaz kardeşim,,,bizlerde kendi adıma diyebilirim yazar değilim yazarlık başka bizimkisi kendimizce karalama,,,:)

elem

Biiznillâh
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
514
158
Yalnız böyle ortaya karışık biraz karışık olmuş.yesil::

Bence şiir ayrı, fotoğraf ayrı, video ve makale de ayrı bir başlıkta açılmalı. Bir videoyla fotoğrafı kıyaslamayalım.

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485
- Yarışmaya katılacak arkadaşlar katılacakları eseri özel mesaj yolu ile gönderecekler. Yarışmacılar belli olmasın
Çünkü konu her ne kadar yarışma olsada, maksadımız beraberce kaliteli zaman geçirmek.

- Ödül; yarışmada dereceye giren 1,2 ve 3. Arkadaşların belirleyeceği herhangi bir kitap sponsorumuz [MENTION=1]Karaton[/MENTION] tarafından karşılanacaktır

Canfeza

Sp Kullanıcı
7 Ağu 2017
95
32
Güzel bir ders çalışmaları görmek ve okumak için sabırsızlanıyorum.
Katılan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.

Son mesajlar