Siyonistler KUDÜS'ü işgale hazırlanıyor

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Siyonistler KUDÜS'ü işgale hazırlanıyor.
SES VER TÜRKİYE...

Sevgi Platformu

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Hacim israel bizden daha cok Ramazan a hazırken ümmet fazla ses veremez çünkü oruç tutarken dedikodu dan giybetden uzak durmalarini söyledi devlet memuru imamlari.

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Hacim israel bizden daha cok Ramazan a hazırken ümmet fazla ses veremez çünkü oruç tutarken dedikodu dan giybetden uzak durmalarini söyledi devlet memuru imamlari.
Ümmetin suskunlarından beklentimiz zaten yok üstad...
Ruhu diriler ölü toprağa serpilmesin....

İngiliz Ordusu 1936'da Yafa şehrinde 240 evi yıktı. 6000'den fazla Filistinli evsiz kaldı.

Sevgi Platformu

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Ümmetin suskunlarından beklentimiz zaten yok üstad...
Ruhu diriler ölü toprağa serpilmesin....

İngiliz Ordusu 1936'da Yafa şehrinde 240 evi yıktı. 6000'den fazla Filistinli evsiz kaldı.

Sevgi Platformu
ingiliz gezisine iyi gondermeydi..

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Hatırlatalım...

ABD Sözde Elçiliğini Açıyor.
Siyonistler Bütün Kudüs'ü İşgale Hazırlanıyor.

Emperyalizme ve siyonizme karşı ayaktayız.

14 Mayıs 2018 [Pazartesi] / Saat:19.00 / Taksim Tünel

İşgale Karşı SES VER!

Sevgi Platformu

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544
Allahım Gazze’ye yardım et :agla:An itibariyle Gazze de katliam mevcut çokça yaralı ve şehit var tv basında saatlerdir seyretmekteyim (( Allahım kahhar ismi Şerif’inle kahret ...

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Sayın Arkadaşlarım; Bugün Terör devleti Israil'in Gazze'ye atmış olduğu bomba neticesinde 40 aşkın Sivil şehit olmuş ve yüzlerce kişi ise yaralanmıştır. Bugün saat.:20:00 de ABD Konsolosluğu önünde Mazlumder ve Özgürder Adana şubeleri ve diğer STK'ların katılımı ile basın açıklaması yapılacak ve bu menfur saldırı kınanacaktır. Tüm Vicdan sahibi müslümanları ABD Konsolosluğu önünde sizi ve üyelerinizi bekliyoruz. Duyuru konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz
ÖZGÜR-DER ADANA
MAZLUMDER ADANA ŞUBESİ

Sevgi Platformu

Son mesajlar