Şeytanla Selfie

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,461
Öyle demeyin yaw :) Amca şeytana taş atdigini delinlendirmek istemiş ne var bunda :)

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Öyle demeyin yaw :) Amca şeytana taş atdigini delinlendirmek istemiş ne var bunda :)
Haccin birde dönüşü var. Hacdan döndüğünde hac yapmış adaylar konusunda uzmanlık yapmış şeytanlar bekliyor olacak:D senmisin benimle selfie yapan :D)

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,923
Hacı amcadaki teknoloji çılgınlığına bak helr yesil::
Ben artık şaşırmıyorum.Allah beterinden korusun dicem ama bakalım daha neler görecez.

ay düşüm

Münzevi..
Sp Kullanıcı
31 Ağu 2017
1,430
844
daha bu neki ilk umreye gıttıgımızde tavaftayken bır adam telaşlı telaşlı etrafta kosusturuyor bizim kafıle hocası sordu nıye koşturuyosun bu kadar bırsey olduysa bıze soyle yapalım dedı adamda selfie cubugunu kaybetmiş onu arıyormus tavaf yaparken cekıcektım demıstı sayda aynı şekilde herkesın elınde bı telefon merakı sankı kabeye dua ya degılde bi yurt dısı seyehatıne gıtmişler gibi ... islamiyeti mübarek yerlere saygıyı hürmeti çok güzel gösteriyoruz

Mizgin_TuRabii

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,461
Abartmamak nazarında neden güzel mekan hergün baktığın da o resimlere göz dolmasin..O resimlerden birine bile göz ucuyla bakıpta ah çekip iclenen gözünde yaslari düşleyenler ı gördükçe insanın içinde devrimler oluyor.

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Hiç böyle meraklarim yok, bilemiyorum belki de biraz olmalı mı ;)

Mizgin_TuRabii

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,461
Bu selfiye inat Nasipse bende resimleri selfi yapıp atacam bu konuya :)

ay düşüm

Münzevi..
Sp Kullanıcı
31 Ağu 2017
1,430
844
Bu mekanda 1 tane cekersin anlarim 2 cekersin onada tamam ama sen kalkip ihrama girmissin komple tavafini sayini namazini cekersen ibadet degil baska birsey yapmis olursun :)

Son mesajlar