Sevgi Pınarı'ndan Aklımızda Kalanlar

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Uzun zamandır böyle bir konu açmak istiyordum;aslında buna benzer bir konu var,ben yine de açmak,eskileri yad etmek istedim,bana katılın lütfen..

Sevgi Pınarı'ndan hatırladıklarımız,içimizde yer eden olayları,kişileri konuşalım,bakalım neler hatırlıyoruz:)
Sevdiğimiz,sevmediğimiz,özlediğimiz kısaca unutmadıklarımız..

Benim orada en iyi hatırladığım kişi [MENTION=12]Tuğba[/MENTION] yani Ahsen,yani Hamuş..yöneticiydi ve ben herşeyi ona sorardım,bilmem o beni hatırlar mısp5
Buradaki gibi değildi,çok etkindi,güzel konular açardı-ki hala öyle..Çay hakkında bir konusu vardı,ben çayı oldum olası severim ama çayın da bir edebiyatı olduğunu ilk kez görmüştüm,sayfa sayfa uzun bir konuydu,ben hepsini okumuştum.Birgün adımı değiştirmesini istedim,ertesi gün unuttum bunu ve foruma girememiştim,neden sonra aklıma geldi de girebildim sp3

Birgün acaba 1 nolu üye kim ki diye aklıma takıldı,aradım bulamadım,o kadar safmışım ki,1 nolu üye olsa olsa kurucuduru düşünemedim;bir konuda [MENTION=1]Karaton[/MENTION]'un yazdığı yorumda gördüm o 1 nolu üyeyi;gariptir hiç tanışmadık:)

Aklıma geldikçe yazarım,ben etkin bir üye değildim,ne yazdım hiç hatırlamıyorum,buradaki çoğu arkadaşı da ismen tanıyorum..

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Cevap: Sevgi Pınarı'dan Aklımızda Kalanlar

Yaniyim eskiye dair anım yok...

1 yıl sonra bu konuyu açılınca bana dairde anılar yazılacak :)

Tevhid - Adalet - Özgürlük

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257

Beni hatırlayamamanız çok normal zira kullanıcı adım bu değildi ve dediğim gibi etkin bir üye değildim;siz hatırladıklarınızı yazın sp3

Dik bir cümle oldu sanırım,söylemek istediğim o zamana dair hatırladıklarımız,anılar,kişiler,forumun iyi yanları,kötü yanları vs.yazalım

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544

sitede demek ben öncesi ve sonrası ki beni hatırlamamıssın yaren sp3

Hatırlamak için unutmak gerek güzel günlerdi sabah ezanı okundugunda pc den ayrıldıgımı bilirim yuhh deyişlerinizi duyar gibiyim ama site uyumuyordu ve görev basındaydık ayrılsak korsanlar basıcaktı sanki o kadar evimizdi gerisini siz düsünün .. Sonraları birde radyo aktif oldu onunla birlikte klavye ile kanki olduk hiç ayrılmadık 7/24 buradaydık ..
Velhasıl kelam yazılacak cok sey var hatırladıkca yazarim belkim 121).gif

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544

Beni hatırlayamamanız çok normal zira kullanıcı adım bu değildi ve dediğim gibi etkin bir üye değildim;siz hatırladıklarınızı yazın sp3

Dik bir cümle oldu sanırım,söylemek istediğim o zamana dair hatırladıklarımız,anılar,kişiler,forumun iyi yanları,kötü yanları vs.yazalım
yaren kulagıma sole bakim kimdin sen sp8

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257

Seninle kısa da olsa yollarımız keşisseydi mutlaka hatırlardım [MENTION=46]EfuL!m[/MENTION];nasip bugünlereymiş..huh

elem

Biiznillâh
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
514
158

Güzel bi konu olmuş.

Ne günlerdi yaa. Kayıtlar silinmeseydi sadece gönlümüzde kalmazdı anılar.

En güzel nick , profil vs. yarışmalar çok heyecanlı geçiyordu.

Ben de çok merak ettim yaren önceki nickin neydi. :)

• Beğen
Tepkiler: Eylül Başak

Son mesajlar