Çabuk toplanın forum sakinleri:)

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,071
Toplanın forum sakinleri sizlere ne getirdim tam da bizlere şöyle yer lazım,,, :) malum son zamanlarda bir meşgulsunuz pirr meşgul az dinlenin,, ruh gibi oldunuz tabiri caizse hhhz sizlere kocaman bir sohbet odasıyla geldim,,,
Az muhabbet edelim yani demi,,,
Öyle paylaşım yap sus ile olmiii o işler onu yüzlerce yaparım , paylaşıma boğarım burayı yani hhhz,, ,,
Az Nefes alın size fırında patates yapcam çayı da koydum üstüne dınkır mınkın kaynasın,,, hhhz
Bizler de kaynaşalım demi ama ama

Az kaldırın başınızı eyyy ahali,,, :)

Ohhh ohhh ne güzel de yeni şimdi bu ardından biiii sürü çay kıymetimi bilin yane,,, kt:)
Şunların güzelliğine bakın,,,

[MENTION=46]EfuL!m[/MENTION] [MENTION=172]Elif[/MENTION] [MENTION=20]eRkAm[/MENTION] [MENTION=1]Karaton[/MENTION] [MENTION=169]Mutlu[/MENTION] [MENTION=4]Mystery[/MENTION] [MENTION=165]Nisa[/MENTION] [MENTION=31]Qasem[/MENTION] [MENTION=115]Siyah inci[/MENTION] [MENTION=122]SiyahSancakTaR[/MENTION] [MENTION=120]Sükut[/MENTION] [MENTION=11]Yaren[/MENTION] [MENTION=130]Sahra[/MENTION] [MENTION=9]Asi ve Mavi[/MENTION] [MENTION=3]mansuri[/MENTION] [MENTION=121]ALI[/MENTION] [MENTION=60]20 NisaN[/MENTION]

• Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,071
Çok çok güzel özledik bu görüntüleri sayende nostslji yaşıyoruz.
Evet ya abi nostalji oldu şimdi bunlar,, köyler bile şehir gibi oluyor artık,,,
Soba yanmış çaylar demlenmiş kestaneler pişmiş :) Allah :)

Süpersin sükutu-ezber :)
Aynen sayın Nokta tadını çıkarmak lazım,,, ohh miss miss şöyle bir ortam ne kadar güzel, sohbet muhabbet bir de çay odun sobası daha ne olsun,,, kt:)

Güzel olmuş sayende özümüze döndük :) değerli muhterem
İyi oldu muhterem kardeşim böyle yerler tarihe karışıyor, özümüz, göreneklerimiz gittikçe kaybolsa da az bi renk katayım dedim sizlere,,,

• Beğen

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,071
Çok çok güzel özledik bu görüntüleri sayende nostslji yaşıyoruz.
Soba yanmış çaylar demlenmiş kestaneler pişmiş :) Allah :)

Süpersin sükutu-ezber :)
Güzel olmuş sayende özümüze döndük :) değerli muhterem
Geç kalmadım inşallah :)
Yok yok herkese yer var mekan güzel büyük, ferah, hoş, sıcak daha ne olsun bizler olsun yanee,,, :)

• Beğen

Siyah inci

Sp Kullanıcı
7 Eyl 2017
716
210
Bı sobanın üstünde pişmiş bı bardak çay içeyimde hiç dinlenmesem de olur vallahi :sevin: bizim soba ne güzel yanardı yanınca hepimiz toplanirdik etrafına o ortam o sıcaklık kalmadı artık ne çok şey kaybettik :bayil:

• Beğen

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,071
Bı sobanın üstünde pişmiş bı bardak çay içeyimde hiç dinlenmesem de olur vallahi :sevin: bizim soba ne güzel yanardı yanınca hepimiz toplanirdik etrafına o ortam o sıcaklık kalmadı artık ne çok şey kaybettik :bayil:
Dağılıyoruz Rabbimiz bizi toparlasın inşallah mübarek,,, sp9

Sükut çayı demledin mı bu arada bende mısır patlatiyim hemen :)
Olur olur bak bak yetiştim mübarek,,, :)

• Beğen

Son mesajlar