Annelerimiz İçin

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257

Malum yarın anneler günü;kendimin,hayatta olduklarına her zaman şükrettiğim iki annemin,forumdaki arkadaşların ve tüm annelerin bu özel günü kutlu olsun..

Bu vesileyle annerimiz için bişeyler karalayalım istiyorum...

Hepsi o kadar değerli ki,hayattayken bunu bilelim..

Turan

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
2,092
360
Allah annelerimizin yüreği, merhameti, vicdanı, şefkati ile donanmış yuvaları, memleketleri ve dünyayı daim etsin, anne eliyle nice güzel umutlar yeşertsin gönüllerde

Asi ve Mavi

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
5,702
1,387
Bir anne olarak teşekkür ederim
Seninde anneler günün kutlu olsun yarenim
Rabbim eksikliklerini vermesin inşallah onların kıymetini bilmeyi nasip etsin
Rabbim ana baba duası alan evlatlardan etsin inşallah

Yaban Gülüm

Fe Eyne Tezhebûn
Sp Kullanıcı
9 Mar 2017
2,881
7,786
Bizim örf ,adet ve en önemlisi dinimizde yeri olmayan bu tarz günlerin hepsine karşıyım ben.

Paylaşımlar için teşekkürler.

Yaban Gülüm

Fe Eyne Tezhebûn
Sp Kullanıcı
9 Mar 2017
2,881
7,786

Bende aynı düşüncedeyim ablacım fakat anneler bekliyo :) kırılmamaları adına bişeyler yapıyoruz bizde.
Beklemeyecekler. Onların zamanında anneler günü mü varmış : ))
Arayacağım varsa bile o gün aramam ki onun için aramış olmayayım düşüncesi bile düşmesin akıllarına. .

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Yeni konu açmadan geçen seneden devam ediyorum ;benim, annelerimin ,forumdaki arkadaşlarımın anneler gününü kutluyorum,kızlar öptüm hepinizi..

121).gif

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544
Şu imtihan iLe harmanlanmış ömrümüzde yaşama sevinci tattıgım tek özel duygu ve bu duyguyu yaşatan Rabbime hamd-u senalar olsun..
Anneler günümüz kutlu olsun ..:duygu:

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Sosyal paylaşım sayfalarında Anneler günü için ilginç paylaşanlar var gülmemek elde değil,
Mesela biri ,Bize hergün Anneler gunu.
Diğeri, Real hayatda Annesine yardım etmeyenler sanal Alemde Anneler günü kutlayanlar,
Annesini huzur evine yolluyupta o günde görmeye gidip günü kutluyup çok sevdiğini diyenler..

Daha çok var ama bu söz bizim şiarimiz olmalı, Asıl sevgi bu Olmalı:

Sure (Lokmân Suresi), 14. Ayet
İnsana da, anne babasına iyi davranmasını emrettik. Annesi onu her gün biraz daha güçsüz düşerek karnında taşımıştır. Onun sütten kesilmesi de iki yıl içinde olur. (İşte onun için) insana şöyle emrettik: "Bana ve anne babana şükret. Dönüş banadır."

Son mesajlar