Sevgiplatformu Sevenler Buraya

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Merhaba arkadaşlar
Son zamanlarda burası çok sessizlesti,tamam yeni bir forumuz,yolun başındayız ama sanki üzerimize ölü toprağı serpilmiş gibi de olmamamız lazım değil mı.Elbette oruç olmamızın da payı var, haklısınız da gidişat hoş değil,yapabileceğimiz bıseyler olmalı diye düşünüyorum.Mesela foruma günde mutlaka bir kez de olsa uğrayabilir,bir iki bıseyler yazabiliriz,yapmadığımız şey değil,her zaman özgün konular olmayabilir,oyunlarımız var,sohbet sayfamız var;ne dersiniz,hep beraber forumu costurmaya var mısınız?

• Beğen
Tepkiler: -Hira-

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,922
Merhaba yaren,ramazan rehaveti sanırım.Ama "baş"tan sona silkinelim dimi :)

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Tuğba evet canım baştan sona:)
Mystery evet ama Ramazan'dan sonra acısı çıkmalı.
İsra evet bazen sessizlik iyidir ama bazen,hep değil..

elem

Biiznillâh
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
514
158
Kendi adıma Ramazanla ilgili değil ruh halimle ilgili.

Bazen girip tek kelime etmeden çıkıyorum. Bazense çıkasım gelmiyo.

Bu aralar yazasım yok.

Asi ve Mavi

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
5,702
1,387
Sürekli ayın enlerinde en Geveze kategorisinde ilk sırayı kaptirmayan ben bugünlerde hiç mi hiç yazasim gelmiyor :)

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Bu çok belli oluyor evet ama bı nedeni vardır mutlaka,mola mı versek ;)
[MENTION=9]Ahsen[/MENTION]

Araf

Kendi Dünyasında
Sp Kullanıcı
12 Nis 2017
1,026
2,755
Bugün toprağın üstü her an altı
Selamun ALeykum. bu konuda bende birkaç söz söylemek istedim. benim işim bilgisayarda olduğu için günümün neredeyse yarısı nette geçiyor. ve ben başka sitede onlineyim her zaman ama baktım ki burada adalet yok ve baktımki haksızlık çok, ve baktımki ayrımcalıkta çok, insanlar işine geldikleri kişilerle muhabbet ediyor, işine gelene teşekkür ediyor gelmeyene etmiyor. bu yüzden burada bulunmak bazen anlamsız geliyor. hani herkes kardeşti, hani herşey eşitti? bence eşitlik bu değil:( doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sözünün doğruluk payı çok yüksek::( Herşey gönlünüzce olsun.

Son mesajlar