Forumlar nereye gidiyor?

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,499
Forumlar eskisi gibi rağbet görmüyor, sosyal medya bahane mi bilmiyorum ya da insanlar artık uğraşmak istemiyor gibi geliyor bana,,,
Keşke o eski yazanlar dönse okusak bol bol,,, 🙃

Forumlarda kuyu kazmaya sıra gelince bence hayatın her alanında bu kuyu kazma olayı hep var oldu var olacak,,,

Forumlarda belli bir yere kadar insanlar birbirinin kuyusunu kazabiliyor,
Hamdolsun kimsenin kuyusunu kazmadık, kazanlar düşünsün hesapları Allah'a olacağı kesin,,

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,923
Kim kimin kuyusunu kazıyor yaaa. Ben hiçbir şey anlamadım 😀
Eskiden öyleydi 😁 bi forumda olursun başkası sana bi şekilde ulaşır (dm olursa ve admine yakalanırsa ban yer tabi)
İşte bi forum var gelirmisin ora daha aktif vs gidersin . Artık oramı iyi buramı iyi sen karar verirsin🤭Bu çok yapılırdı,hala devam mı bilmiyorum 😄 adminler gözünüzü dört açın🤪

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,367
86,897
Eskiden öyleydi 😁 bi forumda olursun başkası sana bi şekilde ulaşır (dm olursa ve admine yakalanırsa ban yer tabi)
İşte bi forum var gelirmisin ora daha aktif vs gidersin . Artık oramı iyi buramı iyi sen karar verirsin🤭Bu çok yapılırdı,hala devam mı bilmiyorum 😄 adminler gözünüzü dört açın🤪
Ay Allah senden razı olsun gülüm yaaaaa. Bilmece gibi konuşuluyor hiçbir şey anlamıyorum. 🙈😀

Son mesajlar