İçki satışı yasaklanmalıdır.

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544
Maalesef bu durum kanayan yaramız olmasına rağmen devletin yüksek kurumları gidiyor nargileyi yasaklıyor ve bizler gibi kafe sahipleri mağdur bırakılıyor gel gelelim içkiye yasak yok hatta nargileyi kaldır içki serbest diyor üzgünüm lakin böyle bir dayatma var ..

Ben her gün bulunduğum cadde üzerinde sarhoş naralarıyla uyandırılıyorum nargile keyfi kimin zoruna gitti bana biri bunu açıklasın ..

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
İçen kişi her şekilde içer hatta yasak onu daha cazip hale getirir. Ben yasağa karşım. Şahsen içen mişi toplumsal ifsada yıl açmıyorsa, halka açık alanlarda içmiyorsa beni çokta ilgikendizmez...

Sevgi Platformu / Qasem

Siyah inci

Sp Kullanıcı
7 Eyl 2017
716
210
Yasaklar çiğnenmek içindir safsatası varken yasaklamak daha çok teşvik etmek gibi oluyor içki içen adama içme artık burda yasak desen gider başka bı yer bulur ama demez söylemene gerek yok içiyorsam bazı şeyleri göze aldım zaten haram olduğunu inancı gereği biliyor ama içme dürtüsü inancın önüne gecebiliyor nefs boşuna orda oturmuyor sonuçta

Siyah inci

Sp Kullanıcı
7 Eyl 2017
716
210
İçen kişi her şekilde içer hatta yasak onu daha cazip hale getirir. Ben yasağa karşım. Şahsen içen mişi toplumsal ifsada yıl açmıyorsa, halka açık alanlarda içmiyorsa beni çokta ilgikendizmez...

Sevgi Platformu / Qasem
Hocam bikac gündür yazdıklarınızı okuyorum hep baya yazım yanlışı yapıyorsunuz dikkatimi çekiyor diyeyim dedim:)

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Hocam bikac gündür yazdıklarınızı okuyorum hep baya yazım yanlışı yapıyorsunuz dikkatimi çekiyor diyeyim dedim:)
İki arada bir derede telefonla birde hızlı yazınca böyle oluyor. Dönüp tekrar okuma düzeltme şansım olmuyor :)
Tüm sanalın alıştığı üzere abur cubur yazma şeklime bacımda zamanla alışır. :)

Sevgi Platformu / Qasem

Siyah inci

Sp Kullanıcı
7 Eyl 2017
716
210
İki arada bir derede telefonla birde hızlı yazınca böyle oluyor. Dönüp tekrar okuma düzeltme şansım olmuyor :)
Tüm sanalın alıştığı üzere abur cubur yazma şeklime bacımda zamanla alışır. :)

Sevgi Platformu / Qasem
Sıkıntı yok hocam yazıları tersten de okuyabiliyorum anlarım sizi yine ben :)

Asi ve Mavi

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
5,702
1,387
Yasaklara bende karşıyım
Ama acile gelecek kadar içmeyin evinizde yada bir mekanda adam gibi için

Son mesajlar