Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen ayibogan
  • 1 gönderen Ela Betül
  • 1 gönderen Turan

Konu: Aras Kargo mobil uygulamasını yeniledi

Durum
    ayibogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzman Üye
    Konular
    103
    Bahsedilen
    0 Mesaj(lar)
    Etiketlemek
    0 Konu(lar)
    Tecrübe Puanı
    2

Standart Aras Kargo mobil uygulamasını yeniledi

Aras Kargo eşsiz bir müşteri deneyimi sağlamak amacıyla mobil uygulamasını yeniledi. Windows, IOS ve Android platformlarının tümünü destekleyen Aras Kargo’nun yeni mobil uygulaması kullanıcılarına online kargo takibinden kargo ücreti hesaplamaya, bulunduğu yere kurye çağırmaktan canlı destek hattına kadar birçok konuda kolaylıklar sunuyor.

Müşteri memnuniyetini üst noktalara taşıma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına yön veren Aras Kargo mobil uygulamasını yeniledi. Windows, IOS ve Android olmak üzere üç mobil platformu da destekleyen ve bu özelliği ile sektörde benzersiz olan Aras Kargo’nun yeni mobil uygulaması üzerinden kullanıcılar, online kargo takibi yapabiliyor, en yakın şubeyi bulabiliyor, kargosunun ücretini hesaplayıp bulunduğu yere kolaylıkla kurye çağırabiliyorlar.

Canlı destek hattı

Aras Kargo’nun Microsoft Store, Google Play ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen yeni mobil uygulamasının sunduğu canlı destek hizmeti sayesinde, müşteri hizmetleriyle kısa sürede iletişime geçilerek, gönderiler hakkında hızlı ve anında destek alınabiliyor. Dünya markası olma yolunda yatırımlarına devam eden Aras Kargo’nun uygulamaya koyduğu yeni aplikasyonu şu an 25 bin kişi tarafından kullanılıyor.
    Ela Betül bunu beğendi.

Durum
    Ela Betül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok da Şey yapmamak lazım
    Konular
    5
    Bahsedilen
    13 Mesaj(lar)
    Etiketlemek
    0 Konu(lar)
    Tecrübe Puanı
    34

Standart Cevap: Aras Kargo mobil uygulamasını yeniledi

bütün kargo şirketleri inanılmaz sorunlu ve insanları zor durumda bırakıyorlar.
    ben hemen hemen bir çok şeyi internetten alıyorum. bir gün Kargo şirketini bombalıyacam bakalım kimin kısmeti olacak.
    Özellikle Aras Kargo inanılmaz sorunlu internetten alışveriş yaptım tam 10 gün kargo bekledim gelmedi şubeyi aradım korgonuz yok dior müşteri hizmetlerini aradım yok.
    alışverişi yaptığım şirketten öğreniyorum ki dağıtımı yetiştirememişler iadeye yollamışlar.
    Şubeyi arıyorum niye böyle yapıldığını soruyorum suratıma telefon kapatılıyor
    yeminle o gün Şubeyi basacaktım yalnız çok önemli ve acil bir işimden dolayı gidemedim hala içimde kalmıştır. bu ve buna benzer çok sorunlardan bir tanesi sadece aras değil yurtiçi mng hepsi aynı hepsi

Kendi müşteri hizmetlerine şikayet etmekle sonuç alamıyoruz.

bu kargo şirketlerini nereye şikayet edebiliriz bunları kim dize getirebilir bilginiz varsa onu deyin bana ya değilse bombalayacam bunların şubesini yıkacam başlarına
    Turan bunu beğendi.
    "Çok da şey yapmamak lazım".

nietzsche

Durum
    Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzman Üye
    Konular
    869
    Bahsedilen
    24 Mesaj(lar)
    Etiketlemek
    0 Konu(lar)
    Tecrübe Puanı
    102

Alıntı Ela Betül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bütün kargo şirketleri inanılmaz sorunlu ve insanları zor durumda bırakıyorlar.
    ben hemen hemen bir çok şeyi internetten alıyorum. bir gün Kargo şirketini bombalıyacam bakalım kimin kısmeti olacak.
    Özellikle Aras Kargo inanılmaz sorunlu internetten alışveriş yaptım tam 10 gün kargo bekledim gelmedi şubeyi aradım korgonuz yok dior müşteri hizmetlerini aradım yok.
    alışverişi yaptığım şirketten öğreniyorum ki dağıtımı yetiştirememişler iadeye yollamışlar.
    Şubeyi arıyorum niye böyle yapıldığını soruyorum suratıma telefon kapatılıyor
    yeminle o gün Şubeyi basacaktım yalnız çok önemli ve acil bir işimden dolayı gidemedim hala içimde kalmıştır. bu ve buna benzer çok sorunlardan bir tanesi sadece aras değil yurtiçi mng hepsi aynı hepsi

Kendi müşteri hizmetlerine şikayet etmekle sonuç alamıyoruz.

bu kargo şirketlerini nereye şikayet edebiliriz bunları kim dize getirebilir bilginiz varsa onu deyin bana ya değilse bombalayacam bunların şubesini yıkacam başlarına
    Kargo şirketlerinin yeniden yapılanması gerekiyor demek ki, geçmiş olsun diyelim
    Ela Betül bunu beğendi.

Durum
    Ela Betül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok da Şey yapmamak lazım
    Konular
    5
    Bahsedilen
    13 Mesaj(lar)
    Etiketlemek
    0 Konu(lar)
    Tecrübe Puanı
    34

Alıntı Turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kargo şirketlerinin yeniden yapılanması gerekiyor demek ki, geçmiş olsun diyelim
    aynen Turan abi teşekkür ederim
    "Çok da şey yapmamak lazım".

nietzsche

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)