Yaren

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Namı değer ortağım :) Foruma ortama alışmamda büyük emeği olan, tanımaktan onur duyduğum forum kardeşim :)

Okuduk ki sen bizim nasıl ortak olduğumuzu unutmuşsun. Ortaklık sözleşmesini biz unutmadık :) Forumda boş dükkana ne dükkanı açardın gibi bir konu vardı. Bende bitki satan bir dükkan açabileceğimi söylemiştim. Birde kış çayı uydurduk mu köşe oluruz demiştim :) Sende dükkanın geleceğinin parlak olduğunu düşündün her halde hemen ortaklık teklif etmiştin. Bende konunun uzmanı olarak bütün işi sen yaparsan ortak olabiliriz dedim :D Kabul ettin.

İnş daha çok planlar yapacağız seninle ortak :)

Strong

Sp Kullanıcı
1 Mar 2018
259
27
Çok fazla aktif olamasamda aktif olmasada hanım hanımcık birisi :)

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544
O benim nazdarımm .. yazıp geçsem yeridir .. Nereden baslayıp nerede nokta koyamadıgım canan O .. Hiç selületini görmedim ..Hiç sesini duymadım ..Real hayatımda hiç karşılasmadım .. Sokakta görsem tanımam .. Amma velakin gelin görün ben bu zarif bayanı görmeden sevdim ..Ruhaniyetimde şekillendirdim tüm naifliğiyle ..Can bildim ruhuma işledim eşşsiz mükemmel dost diye ..Nazdarım yarenim güzel yürekli arkadasım .. iyiki tanımışım ..ALLAHım tanımışım yazarken bile gülümsüyorum çünki biz fiziken hiç tanışmadık ki sp3 .. hülasa surada yazsam seni uzun uzun usanmam keza bitmessin sen ..Can arkadasım seviliyorsun ..:duygu:

• Beğen
Tepkiler: Yaren

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
O Benim ablam..
Duruşu net...
Açık sözlü ve lafını esirgemeyen biri...
Böyle insanlara ihtiyacımız var...
Dik duran insanların sayısı hergün azalıyor...

Sevgi Platformu

Beste

Sp Kullanıcı
10 Şub 2017
1,574
493
Yaren duruşu ciddiyeti güçlü karakteriyle örnek alabileceğimiz biri.
Eskidende tanışırız ama
araya zaman girinçe unutmuşuz birbirimizi
Sorularıyla espirilere renk katıyor forum'a olmazsa olmazlardan. :kahve:

Azelya

Sp Kullanıcı
6 Tem 2018
555
1,191
[MENTION=11]Yaren[/MENTION]

O benim canımın içi, biricik ablacığım..
Ahlakı,zekası ve karakteriyle örnek alınması gereken biri.
Dimdik duruşu ve hanımefendiliği ender insanların taşıyabileceği en nadide özelliğidir.
Yüreğinin samimiyetine,paklığına ve naifliğine imrendiğim güzel insan.
Bu hayatta maddiyatın da,maneviyatın da en iyisini en hayırlısını hak ediyor.
İyi ki yıllar önce yollarımız kesişmiş,iyi ki böyle bir abla edinmişim.
Kendisini ne kadar çok sevdiğimi,yerinin bende özel olduğunu ve kaybetmekten korktuğumu biliyor..
Sanal ya da reel fark etmez, dilerim hayat yollarımızı ayırmaz hiç.

Son mesajlar