Üye Sözlük Karaton

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Patron sana konu açmamışlar :)
Patronu en çok Vahyi anladığı için, düşünebildiği için seviyorum...

Hurafeden arınmış bir zihin yapısına sahip, inşallah bundan sonra kirlenmez...
Vahy ile kuşanmış bir hayat sürdüreceğine inandıklarımdan...
Çok tanımıyorum ama Duruşu ona kefil olmama yeter...
Vahy karşısındaki konumu kafidir...
Düşündüren, soru sormayı bilen insanları sevin, Karaton onlardan biri

Sevgi Platformu

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Bir cok sitede bulundum ve site sahibi ve yönetimde ki o görevli kisileride gördüm Karaton kardesim bir baska güzel ve efendi kendini o hattini de bilin birisi olur.

Hani türkiyede bir söz var iste o sözde bizim acimizdan Karaton icin gecerlidir Agir abi diye.

Sitede burda henüz 1 senem de olup dolmamissada daha kendinin bir hatasina veya baska bir ifade ile yanlisini görmedim.

Bizim acimizdan ali olarak onuda burda bir mutevazi olarak görüp tanidim kisacasi bu o olur.

Yüce rabbim o gönlüne göre vermesi dilegiyle.

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Hep iyi şeyler yazma zorunluluğumuz yok değil mi ;)
O beni iyi tanır ben onu çok iyi tanırım,herhalde onu en iyi anlatan sözcük "sabır"
Sabır taşı çok insan tanıdım da bizim patronunki bir başka türlü hani taş olsa çatlar dedikleri türden..Dilerim murada eren dervişlerden olur,bunca sabrın bir mükafatı olmalı..
Daha önce de söz konusu olmuştu,efendim bu kardeşimiz gayet çekilmez bir adam,Allah etrafındakilere ondaki sabırdan versin..Sonra çok tembel,forumu ihmal ediyor,yine sabırdan mütevellit galesiz,ağır aksak bir adam..

Çok mu ağır oldu hhhz

Gelelim iyi yönlerine;iki dinleyip bir konuşur,anlayışlıdır,bir konuya takılır mesela önce üzerinde düşünür ve onu oya gibi işleyerek usulca anlatır,bilgili ve çok donanımlıdır..Bazı konularda benimle hemfikir olasından gurur duyduğum biri -ki ben bu konularda çok eleştiri almıştım vaktiyle ve neredeyse yanıldığımı sanıyordum.
Çok uzattım,son olarak ince zekasından ve değişik mizah anlayışından bahsedip sayfadan kaçıyorum,erik dalını unutmadık patron,taa buralardan sevgiler ...

Sahra

Sp Kullanıcı
3 Kas 2017
1,480
5,186
çok fazla tanımasam da yorumlarından üslubundan hissettiğim bilgi noktasında donanımlı, yerine göre davranmayı bilen, hoşgörüsünü gerektiği zaman gösteren, insanların mutluluğundan mutlu olup mutlu etmeyi seven bir yapıya sahip olduğu anlaşılıyor. maddiyattan ziyade maneviyatın kuvvetine değer veriyor ve mücadeleci de bir yapısı var
iki aleminizde güzellikler sizinle olsun inşallah :)

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,437
66,719
Patron :)
Sana karsı olan kırgınlıklarımı bir kenara bırakıp yazmaya baslıyorum şimdi.. :)
Yaklasık 10 sene önce tanıdım seni.. pek bi muhabbetimiz olmamıstı.. ne havalı şeymiş bu böyle demistim :D aradan 10 sene geçti bi baktım halen ayni düsünüyorum hzhz degisen bisi olmamıs :D
İstikrarlı duruşunu takdir ettim dogrusu :ıslık:

Yay burcuymuşsun öyle bi duyum aldım.. ama dogum tarihini sen bi daha arastır bence, belkide başaklar boy verirken doğmuşsundur :D
(Yayla alakan yok) ? :)

Zeki Adamsın net ?
Espiri anlayısını sevdigim kadar, sivri dilini sevmiyorum :D
Sabırlıymıssın öyle diyolar.. :bilmyrm:
Nasipte bize patlama anın düştü demekki :canbaz:

Sabrını bilememde , merhametli Adamsın.. ??
Şu forumda seni evermek için cenazelerden bile kız baktımda, yola gelmedin :D müzmin bekarsın hzhz

Allah karsına hayırlı birini cıkarsın Patron..
İnsanın gönül yoldaşının olması iyidir..
(Herhalde, galiba, sanırsam) hzhz :D

Mektubuma burda son verirken bir daha bana bulasmamanı tavsiye ediyorum sana :D
İyiki bu forumu kurmussunda, iyiki güzel insanları tanımısım burda :)
Eline, emeğine sağlık Patron varolasın :)

Son mesajlar