Stolk.

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
İzleyen innsanları haDi bir nebze anladık diyelim de,oraya çıkan insanları anlamak mümkündeğil.
yani kendilerini nasıl o duruma düşürüyorlar nasıl bizim gözlerimize bakıp bizim le alay ediyorlar aman allahım neler neler.

• Beğen
Tepkiler: Tuğba

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
burası türkiye, bunların peşinden giden lerde bu ülkenin müslüman evlatlari..Oyun çok büyük insanlari dinden imandan etdiler..

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,922
Bu stolk videolarına bayılıyorum. Spikerin sunumu jest mimikleri harika.Güncel problemlere değinmesi ,eleştirilerini dozunda yapmasıda artısı..
Gelelim videoya daha önce izlemiş ve yine çok beğenmiştim.
Evlilik programı rezaletine diyecek söz çok hatta bu konuyla ilgili konu açmayıda düşünüyordum.
Hadi anladık tv lerin raiting fasa fisosu sonucu böyle rezil programlar türedi reklam alıyor v.s. Ben hergün bunları izleyen beyinsizleri artı onca şikayete rağmen sadece para cezası kesmekle yetinen rtük ü anlamıyorum.
Bu programlar kültürümüze örfümüze hatta dinimize dinamit koyan programlardan,izlememde izlettirmemde çok şükür.
Ayrıca bu stolk videolarından uygun olanların devamını eklerseniz sevinirim.
Teşekkürler [MENTION=20]Vav[/MENTION]

• Beğen
Tepkiler: Karaton

Mizgin_TuRabii

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Bu stolk videolarına bayılıyorum. Spikerin sunumu jest mimikleri harika.Güncel problemlere değinmesi ,eleştirilerini dozunda yapmasıda artısı..
Gelelim videoya daha önce izlemiş ve yine çok beğenmiştim.
Evlilik programı rezaletine diyecek söz çok hatta bu konuyla ilgili konu açmayıda düşünüyordum.
Hadi anladık tv lerin raiting fasa fisosu sonucu böyle rezil programlar türedi reklam alıyor v.s. Ben hergün bunları izleyen beyinsizleri artı onca şikayete rağmen sadece para cezası kesmekle yetinen rtük ü anlamıyorum.
Bu programlar kültürümüze örfümüze hatta dinimize dinamit koyan programlardan,izlememde izlettirmemde çok şükür.
Ayrıca bu stolk videolarından uygun olanların devamını eklerseniz sevinirim.
Teşekkürler [MENTION=20]Vav[/MENTION]
Allah razı olsun ben teşekkür ederim kardeşim.

Aslında düşündüm diğer videolarini eklemek anlatılmak istenen videodaki içerikleri uygun değil diye eklemedim2..

elem

Biiznillâh
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
514
158
Bütün bunlar bilinçli bi şekilde toplumumuzun ahlakını bozmaya türk gelenek ve göreneklerini hatta misafirperverliğini yok etmeye çalışıyorlar.

Bütün bu programlar gerçeği yansıtmıyor.

Oyuncular ajanslardan seçiliyor.

Aynı kişi evlilik programındayken sonra yarışma programına katılıyor.

Farklı bir kişi gibi davranıp bir de bizi aptal yerine koyuyorlar.

Sorun sadece programlar değil diziler, filmler hatta çizgi filmlerde bile subliminal mesaj vererek bizi aptallaştırmaya bağımlı hale getirmeye çalışıyorlar ki malesef başarıyorlar.

Mizgin_TuRabii

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Bütün bunlar bilinçli bi şekilde toplumumuzun ahlakını bozmaya türk gelenek ve göreneklerini hatta misafirperverliğini yok etmeye çalışıyorlar.

Bütün bu programlar gerçeği yansıtmıyor.

Oyuncular ajanslardan seçiliyor.

Aynı kişi evlilik programındayken sonra yarışma programına katılıyor.

Farklı bir kişi gibi davranıp bir de bizi aptal yerine koyuyorlar.

Sorun sadece programlar değil diziler, filmler hatta çizgi filmlerde bile subliminal mesaj vererek bizi aptallaştırmaya bağımlı hale getirmeye çalışıyorlar ki malesef başarıyorlar.
Burda bize düşen insanları bilinçlendirmek uyandırmak ve uyarmak...Her insanin elinden gelen birşeyi vardır.yada yazdıkları ile insan kendi üzerine düşeni yaparsa bu Ahlaksız ve islam düşmanlarının oyunu InşaAllah bozulur..

elem

Biiznillâh
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
514
158
Burda bize düşen insanları bilinçlendirmek uyandırmak ve uyarmak...Her insanin elinden gelen birşeyi vardır.yada yazdıkları ile insan kendi üzerine düşeni yaparsa bu Ahlaksız ve islam düşmanlarının oyunu InşaAllah bozulur..
Amin. İnşAllah.

Son mesajlar