Allah bilsin,Allah bilsin

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,499
karşılık vermeyin hemen size yapılan iyiliğe,
bu biraz karşılıklı dönüş olur, samimiyeti yok sanki
aniden içinizden geldiği gibi olsun hiç bir karşılık gözetmeksizin
bu sanki iyilik gördüğün için sen iyilik yapmasaydın sana iyilik yapmak aklımdan geçmezdi der gibi,,,:))
en küçük bir şey de bile karşında ki hemen yanıt verir bunu içim kabul etmiyor
mesela size gül verene siz papatyalar verin,hayır efendim gülü de çok severim ama papatyaları daha çok,,:)
biraz ötesine itiyor beni samimiyetin aldım-verdim hesabı,iğreti duruyor o an, içimi diyorum ne yapim,,,
meselâ sosyal medya da olsun,forumlarda olsun ben o an öyle denk geldiği için beğeni yapıyorum,ayrım yapmadan küçük ama beğenirsen beğenirim havası oluyor bunda da bir karşılık beklemiş gibi oluyor,
bazen görünce gülmüyor değilim,
bir de paylaşımlar hangi arada okunuyor saniye geçmiyor beğeni geliyor,bunu çözemedim oy nenem,,:)))
bazen tebessüm ediyorum ama ama ben içimden geldiği için yapıyorum hesapta etmedim,,
(etse miydim acep sükut konuya dön:),,,,,)
yani demem o ki...
hesabını yapmayalım efendim küçük şeylerin,görüldüğün için görme insanları,sen farklı ol,görülmeden gör
fark edilmeden fark et
aslında hayatımızda o kadar çok var ki saymakla bitmez,,,:))
ama tebessüm edene hemen karşılık verebilirsin alanı üzmez ederini üzmez
tabii karşında ki istediğin gibi tebessüm etmese de olsun ,
sen kimse gibi olmak zorunda değilsin
içinden geçiyordur Allah bilsin Allah bilsin,,:))

tarih az önce yazdı ben,,,:)

• Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

Beste

Sp Kullanıcı
10 Şub 2017
1,574
493
Forum'da okuyup beğeniyorum ben , beğenmedim birşey i beğenmem : ).
Doğruları yazmışsın mübarek benimde kalemim kuvvetli olsaydı neler yazardım. : ))

• Beğen

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,499
Forum'da okuyup beğeniyorum ben , beğenmedim birşey i beğenmem : ).
Doğruları yazmışsın mübarek benimde kalemim kuvvetli olsaydı neler yazardım. : ))
güzel insan ben de öyle çok yazmayı bildiğimden değil karalıyorum,sen de öyle yap hiç bişi olmaz emin ol bir yerden başla,,var sen de sanki o yetenek,,,
papatya1 papatya1

• Beğen

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
İşte yazıyorsunuz...
Hemde mükemmel yazıyorsunuz.
Beğeni tuşu aslında okudum tuşudur. Bazen okuduğum halde basmıyorsam, kişi kendisine katıldığımı düşünmesin diye...
Hele benim gibi hızlı okuma tekniği ile okuyorsanız tüm forumu okuyup anlamak çok kolay olsa gerek :)

Yazma yeteneği ikinizinde güzel sadece beraber birbirimizi biraz geliştireceğiz.
Bunun içinde yazarlık atölyesi kuracağız :)

Siz karalayın ben okurum hemde bıkmadan usanmadan :)

Sevgi Platformu

• Beğen

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
545
Yazıyı okuyunca aklıma klişe cümle geldi " iyilik yap denize at kul bilmezse ALLAH bilsin " sp3 ..
Hisleri maneviyattan kelama çevirmek çetindir .. Bazen gönlün hissini harflere dökemezsen ,gönülde dursun dersin ve yine burada yaratılanın bilmesi akla gelmez düşünülen dolayısyla yaradan Yüce ALLAH cc .
Sükut bacım eline saglık sen yaz içinden geldiği gibi okuruz mubarek her türlü .. :bye:

• Beğen

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,499
İşte yazıyorsunuz...
Hemde mükemmel yazıyorsunuz.
Beğeni tuşu aslında okudum tuşudur. Bazen okuduğum halde basmıyorsam, kişi kendisine katıldığımı düşünmesin diye...
Hele benim gibi hızlı okuma tekniği ile okuyorsanız tüm forumu okuyup anlamak çok kolay olsa gerek :)

Yazma yeteneği ikinizinde güzel sadece beraber birbirimizi biraz geliştireceğiz.
Bunun içinde yazarlık atölyesi kuracağız :)

Siz karalayın ben okurum hemde bıkmadan usanmadan :)

Sevgi Platformu
yazmaya çalışıyorum kendi adıma diyebilirim,,dümdüz yazıyorum ne noktası var hiç bir şey yok virgüllerimden başka ,,teşekkürler kardeşim sözlerin için,bundan fazlası çıkmaz ağır kelimeler kullanmıyorum sayın Qasem kardeşim onu sana bırakalım demi geliştiririz inşallah
çok kalıp içine sığmış yazıları sevmiyorum birde ağır okuması güç,,senin mesela akademik ne ağır yazılar öyle çözmeye çalışıyorum bazılarını,,
biraz mecazı biraz kendimden biraz gördüğümden karalıyorum
merak ediyorum bu razı Qasem yazsaydı nasıl olurdu,,,:)))

• Beğen

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,499
Yazıyı okuyunca aklıma klişe cümle geldi " iyilik yap denize at kul bilmezse ALLAH bilsin " sp3 ..
Hisleri maneviyattan kelama çevirmek çetindir .. Bazen gönlün hissini harflere dökemezsen ,gönülde dursun dersin ve yine burada yaratılanın bilmesi akla gelmez düşünülen dolayısyla yaradan Yüce ALLAH cc .
Sükut bacım eline saglık sen yaz içinden geldiği gibi okuruz mubarek her türlü .. :bye:
teşekkürler Efuli bacım güzel sözlerin için evet esasen önemli olan samimi olmak,,,papatya1

Yüreğine sağlık değerli muhterem :)
teşekkürler muhterem kardeşim,,,

Allah bilsin mübarek
şükürler olsun
biraz mecaziyle karışık yazdım,,,papatya1

• Beğen

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
yazmaya çalışıyorum kendi adıma diyebilirim,,dümdüz yazıyorum ne noktası var hiç bir şey yok virgüllerimden başka ,,teşekkürler kardeşim sözlerin için,bundan fazlası çıkmaz ağır kelimeler kullanmıyorum sayın Qasem kardeşim onu sana bırakalım demi geliştiririz inşallah
çok kalıp içine sığmış yazıları sevmiyorum birde ağır okuması güç,,senin mesela akademik ne ağır yazılar öyle çözmeye çalışıyorum bazılarını,,
biraz mecazı biraz kendimden biraz gördüğümden karalıyorum
merak ediyorum bu razı Qasem yazsaydı nasıl olurdu,,,:)))
Müsait olduğumda yazını editleyip kaleme alayım abla :)

Sevgi Platformu

• Beğen

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
60K