Forumun en miniği yuvaya döndü

zirve

Sp Kullanıcı
21 Haz 2017
151
19
İstanbul
Esselamu aleyküm.
Abilerim, ablalarım! Ilkokula giderken yaptığım vasat yayınlarıma tahammül eden, yetmezmiş gibi istek yapan, emeklerini üzerimden esirgemeyen ve minik dj'iniz olarak kabul eden sizlerin isimlerini burada görünce dayanamayıp yeniden araniza katıldım. Geçmişe döndüm, düşündüm şöyle yıllar ne çabuk geçmiş. Neyse geçen zaman olsun, biliyorum ki buradaki kardeşlikler baki. Aranızda bana da yer var mı ? papatya1

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Aleyküm selam,aramıza hoş geldin minik kız ,sefalar getirdin;bizim forumun yaş ortalaması biraz yuksekcedir,sayende biraz düşer,ne iyi ettin gelmekle .. papatya1

elem

Biiznillâh
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
514
158
Ve aleykümselam. Hoşgeldin canım. Seni tekrar görmek çok güzel. huh

Doruğu da bekleriz. :)

Zübeyde

Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
793
229
Aleykumselam ve rahmetullahi
Hosgelmissin evveliyatın epey varmış ya masaAllah :)

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Hoşgeldin zirve.forumda eskileri anıları var tabi ama çocukluğuna giden bi sensin şimdi üniversitelisin yıllar çabuk geçiyor dediğin gibi.allah batını açık etsin abisi.ablana ve babanada selamlar.

zirve

Sp Kullanıcı
21 Haz 2017
151
19
İstanbul
Aleyküm selam,aramıza hoş geldin minik kız ,sefalar getirdin;bizim forumun yaş ortalaması biraz yuksekcedir,sayende biraz düşer,ne iyi ettin gelmekle .. papatya1
Allah razı olsun abla. buradan öğrendiğim ve öğreneceğim dünyevi ve uhrevi çok şey var teşekkür ederim :)

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
59K