Yaziklar olsun

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,461
27.09.2015

VaV"

Bütün Dünyanın güldüğü ,Dalga gecip alay etdiği Ümmet haline geldik Yazıklar olsun...

Bu gün kurban keseyim derken 1000 acemi kasap kendilerini kestiler. Kimi elini kimi bacağını kesti. Bereket ölen olmadı. Yine kurbanliklar kesilmemek için firar etti. Kimi koştu kimi koşturdu. Kimi halatla yakalandı kimi vuruldu. Hac esnasında şuursuz bilinçsiz beceriksiz Suudi yöneticiler yüzünden 800 insan ezilerek can verdi. Kimi boğdu kimi boğuldu. Bayramda magandalarda boş durmadı sıkılan silahlar can aldı. Biz bayram mi yapıyoruz savaş mi belli değil. Hepsinde cehalet beceriksizlik gorgusuzluk var. Vay müslümanlar size müslüman demeye utanıyorum. Dünya bize gülüyor çok yazık çok yazık.......

İslam Böyle bir din değil ,Kabe Böyle değildi,ne oldu da Bu duruma düştük...

Din ticaret merkezi haline geldi İnsanlar bu söylemlerle para kazanıyor saltanat yasıyor,Ülkeler bu ticaretle yıllık turist hesabı yapıyor yesil saraylara sultanlık krallık yapıyorlar..

İslam beşiğinin elinde bulunduran suud kralılıgı Kafirlerin kralı gibi konusuyor onlarla dost Müslümanlara savas acıyor..Yemen gözümüzün önünde suud ucakları gece gündüz demeden genc yaslı demeden insan kıyıyor müslüman kıyıyor.

Suriye ,filistin Arakan ve daha niceleri Ya Rabbi !!!

Ucakları havada çarpturan ,depremi durduran ,havada ucan Bu şeyhler nerde...

Bir bayram ki İnsanlık ölmüş ,Müslümanlık kafirlerin iki dudagı arasında,

Yazık insanlıgımıza Müslümanlıgımıza !!!!!!

Suriyeli Müslüman mülteciler kacıyor Avrupaya kafirlerin kucaklarına onların merhametine kacıyorlar..Yazıklar olsun size İslam diye gecinen Müslüman diye gecinen İslam Ülkelerine...

Ey SUUD
Ey Amerikan Köpeği krallık ,
Soyun kurusun ..
Ey kral huseyinin soyu ,soyun kurusun ,
velihatların aç köpekler gibi sürünsün..

Ey İsrail ,Amerkan Köpeği Suud Krallıgı Binlerce klimalı cadırın varken mültecileri sokmadın Avrupanın kucagına atdında Senin kadar kafir Krallık görmedim...

Lanet olsun senin Ailenin soyuna...

Unutmayacaz bunu Unutdurmayacaz ....

Zalim yezidin zalim cocukları...

Son mesajlar