Dua Dua

iklima

Bu da Geçer YaHû
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
2,620
9,501
35
Balikesir
sp7sp7:sp7sp7Sevgili site sakinleri sayın yönetici arkadaşlarım Ve sayın karaton abim dua gurubu oluşturmak istiyorum hepinizi davet ediyorum her cuma kimin gönlünden belli bir sayı yok o an nekadar peygamberize salavat göndermek isteyen kardeşlerim varsa grubuma bekliyorum papatya1selam ve dua ile dualarda buluşmak dileğiyle. .......:)sp7sp7sp7sp7

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Benim dua anlayışım biraz farklı ben sadece izleyici olucam.
Ümmete dua edin...
Ümmetin mazlumlarına dua edin...

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544
Buralarda bulunduğum ve sağlığım el verdiği sürece bu kervanda varım evvela bana dua istiyorum zira haftanın iki günü hastaneye yatıyorum bu sebeple burayı da ihmal ediyorum lütfen dua dua dua ...

iklima

Bu da Geçer YaHû
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
2,620
9,501
35
Balikesir
Ben geldim iklima:)

Yeni ismin hayırlı olsun:)
Hoşgeldin sefalar getirdin isim cok onemli degil yani benim icin grubumuza hayırlı olsun demeni beklerdim sayın nokta buyurunuz efendimçAy123çAy123grup hakkında fikirlerilerinizi beyan ederseniz sevinirim -:)

iklima

Bu da Geçer YaHû
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
2,620
9,501
35
Balikesir
Buralarda bulunduğum ve sağlığım el verdiği sürece bu kervanda varım evvela bana dua istiyorum zira haftanın iki günü hastaneye yatıyorum bu sebeple burayı da ihmal ediyorum lütfen dua dua dua ...
Gecmis olsun rabbim acil şifalar versin efulim ALLAH bütün hasta kullarına acil şifalar versin teşekkür ediyorum hepinize beni mutlu ettiniz bi an kimse bişey yazmicak hissi geldi hepiniz den allah razı olsun dualarımız kabul olsun dualarda buluşalım tekrardan teşekkürlerpapatya1sp7sp7sp7çAy123çAy123çAy123çAy123

iklima

Bu da Geçer YaHû
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
2,620
9,501
35
Balikesir
Gecmis olsun rabbim acil şifalar versin efulim ALLAH bütün hasta kullarına acil şifalar versin teşekkür ediyorum hepinize beni mutlu ettiniz bi an kimse bişey yazmicak hissi geldi hepiniz den allah razı olsun dualarımız kabul olsun dualarda buluşalım tekrardan teşekkürlerpapatya1sp7sp7sp7çAy123çAy123çAy123çAy123

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Allah şifa versin Efuli Rabbim imtihanınızı kolaylaştırsın.

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Hoşgeldin sefalar getirdin isim cok onemli degil yani benim icin grubumuza hayırlı olsun demeni beklerdim sayın nokta buyurunuz efendimçAy123çAy123grup hakkında fikirlerilerinizi beyan ederseniz sevinirim -:)
Bu baya ağır oldu :)

Daha önce böyle bi dua grubunda bulunmadım. Bu konuda kaptan sensin :)

(Bir taş daha yemeden konuyu hayırlayayım hemen :) )

Konun hayırlı olsun iklima Fatimatuzzehra

Son mesajlar