Yalnızca Kitap Bağımlılarının Anlayacağı 15 Şey

Mutlu

Sp Kullanıcı
25 May 2018
277
24
[h=1]Yalnızca Kitap Bağımlılarının Anlayacağı 15 Şey[/h]

[FONT=&quot][h=4]1. Ne zaman moralleri bozulsa, üzülseler kaçacak güvenli bir yer bulurlar.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]2. Yolculuklar, beklemeler, kuyruklar onlar için işkence değil zevktir.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]3. Sahip oldukları kitaplar adeta onların ailesi olmuştur.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]4. Soracak olsanız kendileri için en anlamlı hediye kitaptır.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]5. Ellerinde kalan son parayı kitaba vermekte hiç tereddüt etmezler.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]6. Öğrendikçe bildiklerinin aslında ne kadar az olduğunu keşfederler.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]7. Kitap kokusu onlar için birçok kokudan daha anlamlıdır.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]8. Bazen sadece kitaplarına bakarak mutlu olabilirler.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][h=4]9. Dağılmış bir kütüphane onlar için temizlemesi en zevkli yerlerden biridir.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]10. Tam bir kitap bağımlısıysa kitabını ödünç vermekten hiç hoşlanmazlar.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]11. Kendileri gibi okumaya ilgi duyan insanlarla saatlerce kitaplardan konuşabilirler.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]12. Hiçbir şey almadan bile kitapçılarda dolaşmak onlar için tarif edilemez bir zevktir.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]13. Boş zamanlarında sıkılıyor musun? sorusu onlar için çok anlamsızdır.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]14. Okuyup beğendikleri bir kitabı en yakınlarının da okumasını isteyip bitirdiklerinde yorumlarını merak ederler.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

[/FONT]

[FONT=&quot][h=4]15. Yeni bir kitap aldıklarındaki sevinçleri tarif edilemezdir.[/h][h=4][/h][h=4][/h]

suffagah.com

[/FONT]

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Bazı kitap karakterleriyle aşk yaşarlar mesela..
:asık:
Bende de şu olur,bi süre sonra kitabın diliyle konuştuğumu farkederim..

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Öyleyim,daha doğrusu öyleydim;bu ara tembelim biraz..

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544
[MENTION=31]Qasem[/MENTION] i A’dan Z’ye analiz etmiş paylaşım sp3

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Bunlar ben için geçerli değil ben iyi nir okuyucu değilmiyim :)

Sevgi Platformu / Qasem

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Örneğin

1. Ne zaman moralleri bozulsa, üzülseler kaçacak güvenli bir yer bulurlar.

Brn böyle zamanlarda kitaba sığınmam aksine elimddki kitaptan uçak yapar sallarım :)

Sevgi Platformu / Qasem

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
2. Yolculuklar, beklemeler, kuyruklar onlar için işkence değil zevktir.

Mesela psiko analiz, sosyoöojik tesbitlerin yapılacağı yada manzaranın keyfinin çıkarılması yada iki mıhabbetin belini kıracaüımız bu yerlerde ben kitap okumam...

Kitap benim için zaman yöneyimi yada boş zamanı değerlendirme değildir.
:)
Ben gerçek bir kitap okuruyum...
Ona ayırdığım işimin o olduğu, ona ait özel bir zamanım var...

Sevgi Platformu / Qasem

Son mesajlar