Bir demet nergis al kendine.

Sahra

Sp Kullanıcı
3 Kas 2017
1,483
5,205

Tamam. Yorgunsun. Allah şahit, bilenler şahit, çok yorgunsun.
Yaşanmakta olan bütün acılar gibi yaşanmış ve yaşanacak olan bütün acıların da kalbinin üzerine çöreklendiğini zannetmekten yorgunsun.
Böyle bir yükü bu kalp taşımaz, biliyorsun. Ben de biliyorum.
Ama, kaldır bu acıları benim kalbimin üzerinden Rabbim, diye bir dua da etmiyorsun…

Burası dünya. Cennet değil, unutma.
Çekilme kabuğuna. Adım at. Denize at. Hâlik'ın var senin.

Ne olur böyle yapma. Kendine kıyma..

Nazan Bekiroğlu

• Beğen
Tepkiler: SiyahSancaktaR

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
545
Hakikatten çok samimi satırlar hatta biran karşımda bana birebir sesleniyormuş gibi ..
[MENTION=130]Sahra[/MENTION] hanımcım nerelerdesiniz keşke sesime gelebilseniz umuduyla naçizane seslenmek istedim inş muvaffak olmuşumdur :hi:

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,499
Harika bir sesleniş daha ne kadar güzel anlamlı yazmış yazarın yazı dilide çok güzel böyle güzel yazarlar ilgimi çeker,,,
Ahh bi tam teslimiyet içinde bağlansak Rabbimize zehirler şerbet olur bize,,,,

Teşekkürler mübarek Sahra,,, sp7
[MENTION=115]Siyah inci[/MENTION] [MENTION=46]EfuL!m[/MENTION]
Kıssslarr bazen yazılar akıyor bazen göremiyoruz böyle yorum yaptıkça gün yüzüne çıkıyorlar arada bakmak lazım arşive ne hazineler eklendi kim bilir,,, :)

• Beğen
Tepkiler: SiyahSancaktaR

Sahra

Sp Kullanıcı
3 Kas 2017
1,483
5,205
gönlüme tevafuk geldi Allah razı olsun
Şifa olsun inşallah gull

Hakikatten çok samimi satırlar hatta biran karşımda bana birebir sesleniyormuş gibi ..
@Sahra hanımcım nerelerdesiniz keşke sesime gelebilseniz umuduyla naçizane seslenmek istedim inş muvaffak olmuşumdur :hi:
Biraz geç duydum kusuruma bakmayın. Nezaketiniz için çok teşekkür ederim gull

Harika bir sesleniş daha ne kadar güzel anlamlı yazmış yazarın yazı dilide çok güzel böyle güzel yazarlar ilgimi çeker,,,
Ahh bi tam teslimiyet içinde bağlansak Rabbimize zehirler şerbet olur bize,,,,

Teşekkürler mübarek Sahra,,, sp7

@Siyah inci @EfuL!m
Kıssslarr bazen yazılar akıyor bazen göremiyoruz böyle yorum yaptıkça gün yüzüne çıkıyorlar arada bakmak lazım arşive ne hazineler eklendi kim bilir,,, :)

Hakiki manada teslim oluruz İnşallah gull

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
545
İllaki duydunuz erken-geç önemli mi efendim hosgeldniz sizi görmek ne güzel lütfen buralarda olunuz sp3

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
60K