Hatay Valisi: İdlib'de 33 Mehmetçiğimiz Şehit Olmuştur

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Hatay Valisi: İdlib'de 33 Mehmetçiğimiz Şehit Olmuştur

Hatay Valisi Doğan, "İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından askerimiz hava saldırısına uğramıştır. Bu saldırı sonucu 33 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur. 32 askerimizin hayati tehlikesi olmayan yaraları var" dedi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, "İdlib'de Esed rejimi unsurları tarafından yapılan hava saldırısı sonucu şehit olan Mehmetçiğimizin sayısı üzülerek ifade etmek istiyorum ki bu sayı 33'a çıkmıştır. 32 askerimiz yaralı durumda yaralı askerlerimizin hayati tehlikesi yok. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Yaralılarımızla ilgili her türlü tedavi hastanelerimizde devam etmekte. Kamuoyunu bir kez daha bilgilendirmek istiyorum."

Kaynak: Hatay Valisi: İdlib'de 33 Mehmetçiğimiz Şehit Olmuştur

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,284
İstanbul..
Haberlere kısmi verilen rakamlar aslı daha fazla yüreğimiz yanıyor Rabbim şehadetlerini kabul eylesin İnşAllah...

iklima

Bu da Geçer YaHû
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
2,620
9,502
35
Balikesir
Mekanları cennet olsun inşallah şehitler ölmez vatan bölünmez Rabbim hainleri kahruperisan eylesin inşallah

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,499
Rabbimiz şehadetlerini kabul etsin inşallah,, yüzlerce insanın şu anda yürekleri kan ağlıyor,, Rabbimiz sonsuz sabır versin ailelerine inşallah,,, :(((

Son mesajlar