Kişisel 04.10.18-04.10.20 Acının Bir Tarihi Var

DenizKızı

Beni Siz Delirttiniz
Sp Kullanıcı
11 Nis 2020
8,743
44,145
28

04.10.18-04.10.20
Acının Bir Tarihi Var

havada uçan kuş tüyü gibi
hafif bir ölüm aldı seni
ruhum duymadı o anı
cennete uçtuğun o günü
gittiğini fısıldadı melekler
nasıl acı olur bu haber
o an lime lime etsen beni
acımazdı canım
intikam ve kinle doldu içim
sana bunu yapanları
paramparça etmek istedim
yok olsun istedim dünya
en başa dönsün istedim her şey
yok olmak istedim ki
yaşanmazdı artık
kurşun geçmezdi ruhumdan
acımazdı canım
derin kaygısız uykular
terk etti geceleri
ağlamaklı geçen zaman
unutturacak diye seni
korku sarıyor hatıraları
oysa kök salmış anıların
var dört bir yanda
yaşayan ve ölen biri arasında
kalan hasret büyüyor
kan kesmiş yüzümü ıslatan
gözyaşlarım cehenneme çeviriyor
bekleyişi...
toprak olmak için çok erken değil miydi?..
yetmedi mi uyuduğun uyan artık
yetmedi mi bu sessiz bekleyiş kalk
gel artık..

nil...

DenizKızı

Beni Siz Delirttiniz
Sp Kullanıcı
11 Nis 2020
8,743
44,145
28
Rabbimiz hepsine rahmet eylesin mekanları cennet olsun sevdiklerine keza sana Nil Rabbimiz sonsuz sabrı ve inşirah versin inşallah,,, 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Hepsine Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah..Bu acının tarifi çok zor bilirim...Rabbim sabırlar versin.. :(
Bu acının tarifini iyi bilirim ilk Sancaktar kardeşimle başladı gerisi çok geldi...

Rabbim sabırlar ihsan eylesin Inşallah değerli muhterem...
Amin 🌷

Hüzünbaz

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
31 Eki 2017
794
3,715
Acının tarihi kara harflerle yazıldı geçmişe ve geleceği de esir etti içine!
Her ne kadar karşındaki insan “acını hissediyorum” dese de her insanın acısı da o acıyı yaşama şekli de farklıdır!Çünkü acının açtığı yarayı taşıyanda kanar durur...
Onun için acının bıraktığı yaranın açıldığı ilk gün tarihi vardır ve geriye kalan bütün zaman dilimleri o tarihte takılı kalır...
Ben şimdi başınız sağolsun dediğimde hani “vatan sağolsun” diyorsunuz ya işte o zaman içinizde kopan fırtınalarda kaybolmamak elde değil.
Başınız sağolsun Nil Rabbim bütün şehitlerimize en güzel mertebelerinde ağırlasın ve bizlere de uğrunda can verilen bu toprakları anlama ve değerini bilme aklı versin inşallah...

Eylül Başak

Editör
Yönetici
Editör
31 Mar 2020
7,610
38,107
Acının tarihi kara harflerle yazıldı geçmişe ve geleceği de esir etti içine!
Her ne kadar karşındaki insan “acını hissediyorum” dese de her insanın acısı da o acıyı yaşama şekli de farklıdır!Çünkü acının açtığı yarayı taşıyanda kanar durur...
Onun için acının bıraktığı yaranın açıldığı ilk gün tarihi vardır ve geriye kalan bütün zaman dilimleri o tarihte takılı kalır...
Ben şimdi başınız sağolsun dediğimde hani “vatan sağolsun” diyorsunuz ya işte o zaman içinizde kopan fırtınalarda kaybolmamak elde değil.
Başınız sağolsun Nil Rabbim bütün şehitlerimize en güzel mertebelerinde ağırlasın ve bizlere de uğrunda can verilen bu toprakları anlama ve değerini bilme aklı versin inşallah...
Amin...