Haberler 2 Test Negatif 2 Test Pozitif Çıktı

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,439
66,753
FBBE47B6-0551-4C4A-AFC8-F7A61DD3C265.jpeg

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla ve özel uzay şirketi SpaceX'in sahibi Elon Musk koronavirüs testi ile ilgili yaptığı açıklama ile gündemde. Aynı gün içinde 4 defa COVID-19 testi yaptıran Musk testlerden ikisinin negatif, diğer ikisinin ise pozitif çıktığını belirterek "Son derece sahte bir durum söz konusu” dedi.

"Düzmece şeyler dönüyor"
  • Sosyal medya hesabından mesajlar paylaşan Musk, “Oldukça düzmece bir şeyler dönüyor. Bugün dört kez koronavirüs testine girdim. İki testin sonucu negatif, diğer iki testin sonucu ise pozitif çıktı. Aynı makine, aynı test, aynı hemşire. BD’nin hızlı antijen testi” dedi.
Testlerin güvenirliliği sorgulanıyor

53 milyon takipçisi arasından gelen soruları da yanıtlayan Musk, “Eğer bu benim başıma geliyorsa, başkalarının da başına geliyordur. Farklı laboratuvarlardan PCR testi yaptırıyorum. Sonuçları 24 saat içinde belli olur” ifadelerini kullandı.
Musk belirti gösterip göstermediğine yönelik başka bir soruya ise, “Tipik grip belirtileri. Sıra dışı bir şey olmadı” yanıtını verdi.
Musk’ın bu açıklamaları, testlerin güvenilirliğine dair tartışmaları yeniden alevlendirdi.

Sizler PCR Testinin güvenilirliği hakkında ne düşünüyorsunuz ?

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,110
Hiç bir şey düşünemiyorum sağlık alanıyla ilgili bilgim yok uzmanlara sormak lazım şu da var ne kadar güvenilir herkes bir şey söylüyor,,

Güvensizlik var ortamda doğru düzgün bir şey söylenmiyor tabiri caizse her kafadan bir ses çıkıyor, bizler de öyle izliyoruz
Ne doğru Rabbim bilir,,, 🙄🙄🙄

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
..biz geçen biradere test yaptırdık.sanirim 16 saat falan geçmişti e nabız a negatif olarak düştü sonuc..öyle olunca bizde rahatladık meyve falan almıştım soyduk beraber yedik yarım saat falan kaldım yanında..sonra amcaogullari geldi on onbeş dakikada onlar kaldı..çıktık sonra ki gün ilçe sağlık müdürlüğünden arayıp testin pozitif çıktığını ve ekiplerin kontrole geleceğini söylediler..bu tür karisikliklarda olabiliyor

Yani ne oluyor ne bitiyor kimse bilmiyor açıkçası her kafadan ayrı bir ses ayrı bir açıklama..bı oyun var ama nasıl bir oyun onu kestiremiyoruz

Son mesajlar