Ali Şeriati, Mevdudi, Seyyid Kutup kitapları okunur mu?.

Yazıcızade

ARTIK YOK
Sp Kullanıcı
20 Ara 2017
250
24
Kocaeli
Video çalışıyor. Bende bir sorun yok. İhvanlar.net kuruluşu çok kaliteli bir kuruluştur. internet üzerinde mübareklerin güzel hizmetleri vardır ayrıca websiteleri üzerinde delilleri ile sapıklara verilen yüzlerce cevaplar mevcuttur.

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Ya bütünüyle izzet, şeref ve özgürlük olan yüce Allah’a kulluk.. Ya da tamamıyla zillet ve mahkumiyet olan Allah’ın kullarına kulluk.. Dileyen dilediğini seçsin!

Seyyid kutup o allah kullugu sectigi icin kula kulluk yapanlar onu anlayamazlar.

Seyyid kutup idam edilecegi vakit kendisine kelime I sahadet getir diyen müftüye verdigi su cevap bugun icinde gecerlidir.
Sen o kelime üzerinden para kazanip ekmek yiyorsun ben o kelimeyi söyledigim için ipe gidiyorum....

Olay bu yani ayni kelimeden kimi ekmek yer kimi ipe gider...ekmegini yiyende ipe gidene laf eder de yanindaki 3 5 afyonlanmis murutten baska kulak veren olmaz.

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Ya bütünüyle izzet, şeref ve özgürlük olan yüce Allah’a kulluk.. Ya da tamamıyla zillet ve mahkumiyet olan Allah’ın kullarına kulluk.. Dileyen dilediğini seçsin!

Seyyid kutup o allah kullugu sectigi icin kula kulluk yapanlar onu anlayamazlar.

Seyyid kutup idam edilecegi vakit kendisine kelime I sahadet getir diyen müftüye verdigi su cevap bugun icinde gecerlidir.
Sen o kelime üzerinden para kazanip ekmek yiyorsun ben o kelimeyi söyledigim için ipe gidiyorum....

Olay bu yani ayni kelimeden kimi ekmek yer kimi ipe gider...ekmegini yiyende ipe gidene laf eder de yanindaki 3 5 afyonlanmis murutten baska kulak veren olmaz.
Güzel dedin Dinden para kazanan bu parayla saltanat yaşayan insanlara yanmaz kefen satanlarin anlamasi beklenemez..

Yazıcızade

ARTIK YOK
Sp Kullanıcı
20 Ara 2017
250
24
Kocaeli
Güzel dedin Dinden para kazanan bu parayla saltanat yaşayan insanlara yanmaz kefen satanlarin anlamasi beklenemez..

Cübbeli ahmed hoca'ya atılan bu iftiralara iştirak etmeniz çok yazık. Alimler peygamberlerin varisleridir diyen Peygamberimize karşı yaptığın edepsizlik haddi tamamen aşmıştır. Yanmaz kefen satmadığını ve kefenlerin üzerine safran ille Allah'ın ismi şeriflerini yazdığını ve her ismi şerifin ayrı bir hikmeti ve bereketi olduğunu anlatmak isteyen cübbeli ahmed hocamıza attığınız iftiralar yetmiştir artık. Kalbinizdeki fesatlıktan ve fitne düşüncelerinden kurtarınız kendinizi nitekim Allah teala hazretleri fitneden sakının buyurmuş ve fitne çıkaranlara da lanet etmiştir.

Şu 2 videoyu izleyiniz!;

1. Açıklama videosu

Yazıcızade

ARTIK YOK
Sp Kullanıcı
20 Ara 2017
250
24
Kocaeli

Kula kulluktan kastın nedir hakan abi? hele bir açık konuşta ona göre anlaşalım? 3-5 Afyonlanmış müridlerden kastın kimlerdir hele bir açık konuş inşaAllah.?

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Cübbeli ahmed hoca'ya atılan bu iftiralara iştirak etmeniz çok yazık. Alimler peygamberlerin varisleridir diyen Peygamberimize karşı yaptığın edepsizlik haddi tamamen aşmıştır. Yanmaz kefen satmadığını ve kefenlerin üzerine safran ille Allah'ın ismi şeriflerini yazdığını ve her ismi şerifin ayrı bir hikmeti ve bereketi olduğunu anlatmak isteyen cübbeli ahmed hocamıza attığınız iftiralar yetmiştir artık. Kalbinizdeki fesatlıktan ve fitne düşüncelerinden kurtarınız kendinizi nitekim Allah teala hazretleri fitneden sakının ve fitne çıkaranlara da lanet etmiştir.

Şu 2 videoyu izleyiniz!;

1. Açıklama videosu

Islam ümmetine en büyük fitneyi sokan Allah ve resulune iftira atan senin gözünde Alım olabilir lakin benim gözümde iftiraci din düşmanı Aklını kullanamayan ve peşlerinden giden lerde Halen Akletmeyeceksiniz Ayeti ile umarım birgün aklederler..

Yazıcızade

ARTIK YOK
Sp Kullanıcı
20 Ara 2017
250
24
Kocaeli
Islam ümmetine en büyük fitneyi sokan Allah ve resulune iftira atan senin gözünde Alım olabilir lakin benim gözümde iftiraci din düşmanı Aklını kullanamayan ve peşlerinden giden lerde Halen Akletmeyeceksiniz Ayeti ile umarım birgün aklederler..

• Verdiğim videoları izlemediniz bile bu sizin nasıl önyargılı olduğunuzu gösteriyor.
  • Cevap vermek için cevap vermeyin bu sizin kibrinizi ortaya çıkarıyor.
  • Cübbeli ahmed hoca nerede ve ne zaman Allah ve Rasulune iftira atmıştır? KANIT GÖSTERİN.!
  • Hala akletmeyeceksiniz ayeti ile kendinize bir ders edinmeli ve gerçekleri araştırmadan kulaklardan dolma bilgiler ile insalara iftira atmamalısınız.!
Ben ismailağa medresesinde okudum. İçlerinde yaşadım asla ve asla ne ŞİRK ne de bir İFTİRA'ya rastladım! Aksine oradaki insanların menfaatsiz nasıl hizmetler yaptıklarını gördükçe hayretler içerisinde kaldım. Ayetleri kendinize göre yorumlayamazsınız. Bu sapkınlığa götürür. Allah size hidayet eylesin..

Peygamberlerde ise necaset olmadığının şuuruna varsaydınız o videoda anlatılmak istenileni çok iyi anlardınız. Sen kendini peygamber ile bir mi tutuyorsun?? Üstelik orada sahabelerin aşk ile yaptıkları davranışlardan bahsediyor. Her ne kadar anlam verilmese de orada sahabelerin ne kadar peygamber sevgisi ile yaşadıklarını anlamalısınız.

Son mesajlar