Sohbet Asla hayır demeyeceğin atıştırmalık hangisi ?

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,367
86,917
@Eylül Başak bu sorum sana
Tamam bende bu ara cok izlemiyorum hatta hiç izlemiyorum ama tvsiz ev nasıl oluyo hiç mi canınız sıkılmıyo 🤔 ben izlemiyorum ama evin diger bireyleri izliyo izlemediklerindede bana musallat oluyolar tv iyidir iyi 😂
Konu biraz özünden uzaklaşacak ama şöyle anlatayım. Benim evimde bundan 7-8 yıl önce televizyon vardı. Ama ben hiçbir zaman çocuklarımın yanında ne dizi baktım ne de sabah kuşağı, öğlen kuşağı... Onların da yaşı küçük olduğu için günde 1 saat izleme hakları vardı. Doğal olarak televizyon kültürü, dizi kültürü ile büyümediler. O yüzden eksikliğini hiç hissetmiyoruz diyebilirim.
Çocuklar şimdi büyüdü. İlgi alanları değişti. Boş kalan vakitlerde biri spora diğeri baskete gidiyor. Hafta sonları PlayStation oynama hakları var sadece...
Canımız sıkılsa, eksikliğini hissetsek çoktan alırdık. Çocuklar kendilerince meşgale buluyorlar. Öyle ayağıma dolanan, bana musallat olan yok elhamdülillah 😃

FırtınaKıran

Çokta Umrumda
Sp Kullanıcı
27 Ağu 2021
858
4,420
16
Bolu
Patlamış Mısır Ve Cips.Patlamış Mısır Bol Bol Yapıyorum Sabaha Kadar Götürüyor Beni Şükür 😁 Bu Yüzden Seviyorum.
Yanına Gazoz,Bazen Kola.Bazense 1 Demlik Çay Yapıp Sabaha Kadar Götürüyorum.Çayı Bitirip Kahve Falan Yapıyorum.Öyle İşte 😁

Son mesajlar