Etkinlik Ayın konuğu FırtınaKıran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spesifikay

Üzülme! Davanın sahibi Hak'tır !!!
Sp Kullanıcı
5 Eyl 2021
2,998
10,973
Dünyadan Uzak
www.youtube.com
-Bir kahraman olacak olsan Marvell, DC hangisinin kahramanlarından birisi olurdun.Ya da bizim Yeşilçam kahramanlarından birisimi olurdun.
-Bu Soruya Sayacağım Çok Kişi Var🙂Ama Birkaçını Söyleyecek Olursam;
Daredevil Ve Spiderman Olmak İsterdim🙂

-Siyaset hakkında ne düşünüyorsun?
-Vallaha Akp, Chp, Mhp Gibi Takımların Olduğu Bir Oyundur🤪
Her Akşam Haberlerde Görüyorum, Deli Deli Kavga Ediyorlar. Sanırım Siyaset Bunların Oynadığı Oyunun Adı🤔😂
Bir Çocuğun Verebileceği Cevap Budur.
Yani😁 Bildiğim Kelime Anlamına Girecek Olursak,Devlet İşleriyle İlgili, Farklı Görüşlerin Ortada Olduğu, Fikir Farklılıklarının Olduğu Ve Bunların Savunulduğu, Yönetim Ve Yürütme Anlayışındaki Fikir Ayrılıklarının Tartışıldığı Bir Daldır.

Bence Firkirlerin Tartışılması Elbet Güzeldir Ama Gördüğüm Kadarıyla İnsanlarda Fena Bir Hırs Var. Bu Hırs Yüzünden Diğer İnsanların Düşünceleri Önemsenmeyebiliyor Ve Olayları Tek Bir Bakış Açısıyla Değerlendimek Çok Zararlı Olabiliyor.
Olaylara Farklı Bakış Açılarıyla Bakabilmek Herşeyi Daha İyi Yapar. Bildiğini Okumamak Gerekir. Herkesin Düşüncesi Kendinedir Elbet Ama Bu İradenin İnsanın Kendisini İlgilendiren Ve Tüm İnsanlığı İlgilendiren 2 Halkaya Ayrıldığını Zannediyorum😀

Şimdi Ben 18 Yaş Altıyım Ne İşim Olur Siyasetle Diyerek Burdan Kaçıyorum🤪Siyaset Benim Neyime Daha Oy Kullanamıyorum😃 Beni Burda Konuşturuyorsunuz. Ne Anlarım Allah Aşkına, Dediklerimi Lütfen Önemsemeyin 😄

-Medeniyet denilen kavramın sende ki yansıması nedir nasıl bir medeniyet tasavvurun vardır?
-Medeniyet Genel Bir Konudur. Herşeyi İçine Alır, Yaşam Tarzımızdır. Buna Verilebilecek Birçok Örnek Vardır Ama Şuan Bu Cevap Yeterli Bence😏

-Küreselleşme insanlar için iyi bir şeymidir yoksa kötümü?
-

-İklimlerin değişmesi ve dünyanın ekolojik dengesinin bozulması ileri de nasıl bir felaket senaryosunun içerisine iter bizi.
-

-Yazmak mı güzeldir okumak mı?
-Her İkiside🙂Bazen Değişir Durumdan Duruma🙂

-Vazgeçilmeyecek olan değerlerin nelerdir?
-Sevdiklerim,Beşiktaş.

-Düşünsel dünyan da etkili olan kişiler kimlerdir?
-Muhammed Ali Bunlardan Biridir. Yumruklarından Çok Sözleriyle Nâm Salmıştır🙂

-Çok gezen mi bilir çok okuyan mı?
-İlber Ortaylının Cevabı: Gezerken Okuyan🤣Bencede Doğru Olan Birşey Bu🙂
Ama Bir Röportajda Bunun İçin "Çok Gezen Bilseydi Acun ılıcalının Karısı İlber Hocadan Daha Çok Bilirdi" Dendi😂 Bencede Doğru Olan Bu. Gezerken Okuyan Cevabım🙂

Yine Yanlışlıkla Cevapları Vermeden Paylaştım.Yanlışlıkla Bastım😤Cevaplayamadıklarıma Döneceğim😐
2 Soruyu Kaçırdım Döneceğim Onlara😐Acemilik İşte😐Merak Etmeyin Yani😐Yanlışlık Yaptım.
Yaşına göre çok aktüel cevaplar vermişsin tebrik ederim
Telefondan yazıyorsan ekran küçük düzeltmek zor
Bence de kendine haksızlık etme
Maşşallah yeni okudum yorumunu ...

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Merhaba @FırtınaKıran
Zeytin mi peynir mi
Sucuklu yumurta mı omlet mi
Çay mı kahve mi bu sorunun cvpı belli sma olsun yine de soruyum dedim
Soğanlı melemen mi soğansız mı
Bal mı pekmez mi
Sabah mı akşam mı dicem tabi ki akşam hatta gece dicen dime 😂
Telefon mu tv mi
Ev mi okul mu
Dizi mi film mi
En son basına gelen en komik ama seni en cok sinirlendiren olay oldu mu :)
Şimdilik bu kadar 😂

FırtınaKıran

Çokta Umrumda
Sp Kullanıcı
27 Ağu 2021
858
4,417
16
Bolu
Merhaba @FırtınaKıran
-Zeytin mi peynir mi

-Sucuklu yumurta mı omlet mi

-Çay mı kahve mi bu sorunun cvpı belli sma olsun yine de soruyum dedim

-Soğanlı melemen mi soğansız mı

-Bal mı pekmez mi

-Sabah mı akşam mı dicem tabi ki akşam hatta gece dicen dime 😂

-Ev mi okul mu

-Dizi mi film mi

-En son basına gelen en komik ama seni en cok sinirlendiren olay oldu mu :)
-Zeytin mi peynir mi
-İkisinede Alerjim Var Biliyorsunuz🙂Ama 2. Dediğini Yalnızca Künefe,Pizza Vb. Şeyler Yerken Yiyebiliyorum🙂İlkini Hiç Söyleme Bile Ama🙂

-Sucuklu yumurta mı omlet mi
-Sucuklu Yumurta🙂

-Çay mı kahve mi bu sorunun cvpı belli sma olsun yine de soruyum dedim
-Eğer Uzun Bir Keyif Yapıyorsam Çay🙂Örneğin Sabaha Kadar OturuyorsamhzhzOnun Dışında Kahve Ama İkisinide Severim🙂

-Soğanlı melemen mi soğansız mı
-Melemende Pek Yemem😄

-Bal mı pekmez mi
-Pekmez Sanırım🙂

-Sabah mı akşam mı dicem tabi ki akşam hatta gece dicen dime 😂
-Değişir Biraz Karmaşık Benim İçin🙂Evet Gece Diyebilirdim,Son Zamanlarda Eşitlendiler Ama🙂Durumdan Duruma Diyeyim Ben🙂

-Ev mi okul mu
-Kar Yağsında Okullar Tatil Olsun Diye Sabah Akşam Dua Eden Birinemi Soruyorsun Bunu😄

-Dizi mi film mi
-İkiside🙂

-En son basına gelen en komik ama seni en cok sinirlendiren olay oldu mu :)

1-Geçen Beden Dersinde Elimde Telefonla Ayaktaydım,Aniden Bir Voleybol Topu Telefonu Vurdu😁Elimden Düştü Ama Birşeyi Yok🙂

2-Öğretmen Yoklama Alırken En Arka Sırada Yanımdaki Çocukla Sohbete Daldık,Ben Listenin Son Sırasındayım,Yoklamayı Falan Unuttum Ben Konuşuyoruz Sonra Beni Yanımdaki Dürttü Bende Refleks Olarak Burda Diye Bağırdım😁Aslında "Hazırlan,Sıran Geliyor" Demek İstiyormuş.Bende Sıram Geldi Sandım,Hocada "Neye Burda Diyorsun"Dedi😂Millet Başladı Gülmeye Sonra😄

FırtınaKıran

Çokta Umrumda
Sp Kullanıcı
27 Ağu 2021
858
4,417
16
Bolu
Cidden merak ettim seni dinliyorun kardesim:)
Üyelik Hikayeme Dönememiştim,Anlatayım;
Öncelikle Yaklaşık 1 Yıl Önce @Alperen61'İn Sürekli Telefonunda "Sevgi Platformu"yazdığını Görüyordum,Öyle Bakıyordum Hiç Sormadan🙂Bir Süre Sonra Merak Etmeye Başladım,Bunun Ne Olduğunu Sordum.Oda Bizim Site Falan Dedi,Ben Şaşırdım "Ne Yani,Para Falan Kazanıyormusunuz" Diye Sordum😂Bir Zaman Sonra Benim Yanımda Annemi Üye Yaptı,Bende Heveslendim Olmak İstediğimi Söyledim Ama Ne Çare,Yaş Meselesinden Falan İzin Çıkmadı😒Çok Söyledim Ama Ne Çare.Onlar Siteye Girerken Sürekli @-Hira- Ablamın İsmini Görüyordum,Sonra Adminiçe Olduğunu Falan Öğrendim,Yavaş Yavaş Tanımaya Başladım Onu Sonra Birgün Ona İstek Attım🙂Oda Bana Yazdı,Ordan Tanıştık,Beni Üye Yapmak İstediğini Falan Söyledi,İşbirliği Yaptık Oda Babamla Konuştu Ama Ne Çare,İzin Bir Türlü Çıkmadı:tripli:Bir Süre Sonra Kıymetli Adminiçemiz @Eylül Başak İle Tanıştım🙂Onuda Sürekli Görüyordum Onunla Konuşmaya Başladım Sonra.Üyeliğim Konusunda Anlaşmaya Çalıştık Ama Başaramadık:tripli: @Karaton 'U Arayıp Ona Söyledim Direk "Babana Sor"Dedi:tripli:Artık Heves Kalmadı Unuttum Forumu Falan.Aylar Sonra Sabahın 5'İnde @Tatlı Cadı 'Dan Mesaj Geldi🤣Onunla Konuşmaya Başladık,Sonra Siteden Falan Konuştuk Yine Üyelik Konusu Açıldı🙂Yöneticilerle Oda Konuştu Ama Yine İzin Yok:tripli:Sonra Onunla Gizli Üyelik Planı Yaptık😄Ben Kimseye Birşey Demeden Üye Olacağım Kimsenin Ben Olduğumdan Haberi Olmayacak😂Sonra Başvuruyu Yaptım Siteye Girdim Ama Bir Sorun Var😂Babamın Verdiği Mail Hesabıyla Girdim Buraya Oda Anladı Benim Olduğumu😄Bana Hoşgeldin Dedi Bilmemezlikten Geldim Bende😄Sonra Kabul Ettim Ben Olduğumu🙂(Bu Olaylar İlk Profil Mesajımda Gerçekleşti Merak Edenler Bakabilir🙂)Çok Zorlu Bir Yoldan Geçtim Buraya Gelmek İçin🙂Ve Sonunda Kaçak Bir Şekilde Geldim Buraya Ve Artık Hiçbirşey Çıkaramaz Beni Burdan😃

Eymen

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
27 Ocak 2020
2,736
16,688
Bursa
Üyelik Hikayeme Dönememiştim,Anlatayım;
Öncelikle Yaklaşık 1 Yıl Önce @Alperen61'İn Sürekli Telefonunda "Sevgi Platformu"yazdığını Görüyordum,Öyle Bakıyordum Hiç Sormadan🙂Bir Süre Sonra Merak Etmeye Başladım,Bunun Ne Olduğunu Sordum.Oda Bizim Site Falan Dedi,Ben Şaşırdım "Ne Yani,Para Falan Kazanıyormusunuz" Diye Sordum😂Bir Zaman Sonra Benim Yanımda Annemi Üye Yaptı,Bende Heveslendim Olmak İstediğimi Söyledim Ama Ne Çare,Yaş Meselesinden Falan İzin Çıkmadı😒Çok Söyledim Ama Ne Çare.Onlar Siteye Girerken Sürekli @-Hira- Ablamın İsmini Görüyordum,Sonra Adminiçe Olduğunu Falan Öğrendim,Yavaş Yavaş Tanımaya Başladım Onu Sonra Birgün Ona İstek Attım🙂Oda Bana Yazdı,Ordan Tanıştık,Beni Üye Yapmak İstediğini Falan Söyledi,İşbirliği Yaptık Oda Babamla Konuştu Ama Ne Çare,İzin Bir Türlü Çıkmadı:tripli:Bir Süre Sonra Kıymetli Adminiçemiz @Eylül Başak İle Tanıştım🙂Onuda Sürekli Görüyordum Onunla Konuşmaya Başladım Sonra.Üyeliğim Konusunda Anlaşmaya Çalıştık Ama Başaramadık:tripli: @Karaton 'U Arayıp Ona Söyledim Direk "Babana Sor"Dedi:tripli:Artık Heves Kalmadı Unuttum Forumu Falan.Aylar Sonra Sabahın 5'İnde @Tatlı Cadı 'Dan Mesaj Geldi🤣Onunla Konuşmaya Başladık,Sonra Siteden Falan Konuştuk Yine Üyelik Konusu Açıldı🙂Yöneticilerle Oda Konuştu Ama Yine İzin Yok:tripli:Sonra Onunla Gizli Üyelik Planı Yaptık😄Ben Kimseye Birşey Demeden Üye Olacağım Kimsenin Ben Olduğumdan Haberi Olmayacak😂Sonra Başvuruyu Yaptım Siteye Girdim Ama Bir Sorun Var😂Babamın Verdiği Mail Hesabıyla Girdim Buraya Oda Anladı Benim Olduğumu😄Bana Hoşgeldin Dedi Bilmemezlikten Geldim Bende😄Sonra Kabul Ettim Ben Olduğumu🙂(Bu Olaylar İlk Profil Mesajımda Gerçekleşti Merak Edenler Bakabilir🙂)Çok Zorlu Bir Yoldan Geçtim Buraya Gelmek İçin🙂Ve Sonunda Kaçak Bir Şekilde Geldim Buraya Ve Artık Hiçbirşey Çıkaramaz Beni Burdan😃
Keşke önce benle konuşsaymışsın
@-Hira- @Eylül Başak @Tatlı Cadı ne ki ben seni anında üye yapardım :D

FırtınaKıran

Çokta Umrumda
Sp Kullanıcı
27 Ağu 2021
858
4,417
16
Bolu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar