Güncel Babacan Görünümlü Ali Bebecan

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,974
31,564
44
BOLU
Omurgasız olan biri
Hazineden sorumlu bakan iken
Diğeri maliye bakanı iken
O şaşalı makamları bırakıp gitmez.
Demek daha şaşaalı bir şeyin peşindeler.
Omurgasız olan birisi yıllarca her haltı yiyip sonra da ben hiçbir halt yemedim demez.Madem Ak parti bu kadar halt yemiş bu yenilen haltlar da bunların hiç sorumluluğu yokmudur.
Siz olaylara yine makam mevki ve maddi gözle bakıyorsunuz etik değerler açısından bakmıyorsunuz.

Daha 2 yıl öncesine kadar Ak partide olan ve Ak partide Bakanlık yapan birisinden bahsediyoruz 17 yıl boyunca aklın nerede idi derler adama.

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Demek daha şaşaalı bir şeyin peşindeler.
Omurgasız olan birisi yıllarca her haltı yiyip sonra da ben hiçbir halt yemedim demez.Madem Ak parti bu kadar halt yemiş bu yenilen haltlar da bunların hiç sorumluluğu yokmudur.
Siz olaylara yine makam mevki ve maddi gözle bakıyorsunuz etik değerler açısından bakmıyorsunuz.

Daha 2 yıl öncesine kadar Ak partide olan ve Ak partide Bakanlık yapan birisinden bahsediyoruz 17 yıl boyunca aklın nerede idi derler adama.
Burda bahse konu iktidara kör gözle anlamayan görüşle muhalefet olmak her ne pahasına olursa olsun ..

Omurgasızlari sahiplenmek bunu gösterir..

Kimse sevmek zorunda değildir..

Sevene sevmeyene saygımız sonsuzdur..

Lakin Muhalefet olacaksan olacaksa aklî melekeler ile olmalıdır ...

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,922
Fuzuli güldürme allahaşkına, abdulatif şenerin artık esamesi okunmaz akparti de, adam chp vekili .
Babacan böyle açıklamalar yaparak çevre edinmeye çalışıyor sanırım ama o kadar itici geliyor ki, beceremiyor,lider vasfı yok, eline yüzüne bulaştırıyor.
Gerçi bu sayede kimin ne zaman ihanet içinde olduğunu öğreniyoruz o ayrı mesele.
Bunun adı “omurgasızlık” da denemez buna.
En yakın zamanda deva partiside şenerin partisi gibi siyaset çöplüğüne gömülecek, kendiside biliyor ki millet ittifakına yaranmak için apır sapır konuşuyor😏

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,328
26,562
Muhalefet iktidar olduğunda tam tersi olacağına beni ikna ederse muhalefete oy vereceğim,söz.

2 senede, dünyayı götürdü adamlar.millet aç muhabbeti yapip kendi yandaşlarına..

Evet yolunda gitmeyen işler var fakat muhalefetin bunlari düzeltebilecegine inancım sıfır

Şu anda akparti benim için ideal bir oluşum değil

Ama beni muhafazakâr yaşam tarzımdan ötürü ezilmesi gereken bir böcek gibi gören muhalif tayfanın hakkindan sadece o geliyor

Daha iktidara gelmeden sizi yargilayacaz cezalandıracaz diyen nefret kusan adamlarla aynı safta olmam

Darksaga

Sp Kullanıcı
23 Şub 2018
868
746
Gerçeğin Ruhu
Babacan bir tiyatrodur.. O kadar şeyin altında imzası var sonra da çıktı kendini ayrı tutuyor..
Samimi gelmiyor.. Akpnin yaptığı her şeyin altında imzası var.

Son mesajlar