Başınıza gelen komik anlar...

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Muhterem apla güzelmiş ??Bende böyle bir gaf yaptım iş yerinde bayanlarla çalışıyoruz çoğu benden büyük apla diye hitap ediyorum isimleriyle babacan bir abimiz var hatırnaz oda ogün aynı yerde bizimle çalışıyor kadir abi kulakları çınlasın bu arada ?Ben kendimi kaptırmışım apla ,apla derken kadir apla diyeyim kadir abiye millet koptu kadir abide tabiki??4-5 kişi benim çalıştığım bölüme ziyarete gelirler arada kadir abi kapıdan girdimi ben başlarım gülmeye oda gülmeye başlar ?
Muhteşem olmuş değerli muhterem çok yaşaa emi:D

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Dün isim başımdan aşkın ateş çıkıyor resmen bir yandan müşteriye bakarken telden uyarı geldi hesabınıza para girişi olmuştur diye bakmadım 2 saat sonra asayişten iki sivil ve başka kimlikli personel ve banka müfettişi şubeye gelip beni kibarca müdür odasına alıp çapraz sorgu başladı ne olduğunu anlamadım x firması hesabıma 39 trilyön para yollamış hata ile firmada gözetim altında firma imiş senle ne alakası var diye başladılar kahkaha krizine girdim ben gizli patronum tuh kimliğim ortaya çıktı diye kafa buluyorum ben dalga geçtikçe onlar sinirlendiler en sonunda patladım tabi buraya gelmeniz en büyük aptallık işinizi doğru yapın diye çıldırdım parayı onayıma gönderilmesi gerekiyor inadım tuttu onaylamıyorum mahkeme ye versinler 2 senede anca alırlar pislik degilmi uğraştıcam müdürüm ölümüm bir gün elinden olacak telkini ile yumuşadım :D

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Haftasonu biraz işlerimden sonra Eyüpsultana uğradım cadde de bir pideciye oturdum. Tam pişen geldi baslayacakken yanima birisi yanaştı Down sendromlu bir genç daha 15 yaşlarında ne yiyon sen dedi pide paşam dedim yanima oturdu önümdekini önüne çekerek kendine bir daha söyle dedi eyvallah paşam dedim :) Tam ora ailesi geldi özür diliyor size ne dedim biz paşa muhteremle keyif yapıyoruz işinize bakın dedim evet dedi muhterem abinle yemek yiyoruz dedi ods kızdı sanki 40 yıllık dostuz canım ya :) paşam başka isteğin varmı dedi karşıdaki tatliciyi göstererek ben halka tatlı severim dedi gittim tatlisinida aldım yedikten sonra sarılıp öptü adamsın dedi takma kafana bisi yüzün mendebur gibi duruyor dedi gitti kalakaldım :)

Çok tatlı ve samimi oluyorlar:)

Birindarfatma

Hüzün Hamalı
Sp Kullanıcı
1 May 2020
2,265
11,239
Ben köpeklerden çok korkarım 13 yaşındaydım Bi gün 5 köpeğin bana doğru koştuğunu gördüm yani ben öyle sanmışım o kadar çok koşmuşum ki arkama döndüğümde köpekler yoktuhaha:? iki ayrı yol vardı onlar yolun diğer tarafında Ben diğer tarafta meğer zaten bana doğru koşmuyorlarmış Bi inek görmüşler onun peşinden koşturmuşlar neyse ineğin sahibi gelip ineği kurtardı bu olaydan kimse zarar görmedi??
Al bendende okadar köpekleri görünce yolumu değiştiren biriyim okadar ki korkuyorum yani ? bir zamanlar çocukken damda uyurken köpek sesi ve davul sesini duymuştum ozamandan beri ne davul sesini nede köpek sesini sevmişimdir kedileri severim de köpekleri sevmem ?

Meryem

Sp Kullanıcı
13 Haz 2020
2,139
9,889
Maske takmaktan o kadar çok bunalmışım ki markete giderken maske takmayı unuttum market yakın olduğu için marketten alırım dedim bir yandan da o kadar mesafede de polis görecekte uyaracakta diye düşünürken tam kendimden emin halde ilerlerken iki polis hanfendi diye bağırdı ben gideceğim yiönü değiştirdim? sonra tekrar beğırınca aman ne olacak ki yiğitçe çıkar karşılarına unuttum deyip marketten alırım derim onlar bana ben onlara doğru ilerlerken sonunda kavuştuk? masken nerde dediler evde unuttum matkete gidiyorum ordan alırım dedim bana dedi ki bir daha kendini unut maskeni unutma bende tamm dedim Bi dahakine kendi yerime maskemi markete gönderirim ?polisler şok oldu sen bizimle dalgamı geçiyorsun yok dedim ne dalga geçmesi siz öyle deyince bende böyle cevap verdim yanımdayken daha siirtte de bir tane akıllı yokmuş dedi ?ayıp oluyor ama polis abiler bari yanımdan uzaklaşınca bu cümleyi kursaydınız?

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Maske takmaktan o kadar çok bunalmışım ki markete giderken maske takmayı unuttum market yakın olduğu için marketten alırım dedim bir yandan da o kadar mesafede de polis görecekte uyaracakta diye düşünürken tam kendimden emin halde ilerlerken iki polis hanfendi diye bağırdı ben gideceğim yiönü değiştirdim? sonra tekrar beğırınca aman ne olacak ki yiğitçe çıkar karşılarına unuttum deyip marketten alırım derim onlar bana ben onlara doğru ilerlerken sonunda kavuştuk? masken nerde dediler evde unuttum matkete gidiyorum ordan alırım dedim bana dedi ki bir daha kendini unut maskeni unutma bende tamm dedim Bi dahakine kendi yerime maskemi markete gönderirim ?polisler şok oldu sen bizimle dalgamı geçiyorsun yok dedim ne dalga geçmesi siz öyle deyince bende böyle cevap verdim yanımdayken daha siirtte de bir tane akıllı yokmuş dedi ?ayıp oluyor ama polis abiler bari yanımdan uzaklaşınca bu cümleyi kursaydınız?
Maske şart insanı ne hale dönüşüyor bak değerli muhterem kardeşim :)

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Maraşlı müşterim muhterem ablam içli köfte getirdi ister burda ye ister eve götür diye çaycı ablaya verdim tarif ettim öğlen hep beraber yiyelim diye ayran falanda aldım öğle yemeğine anca çıktım mutfağa mutlu geldim ne göreyim bi tane bana bırakın silip süpürmüşler bana kebap söylemişler korkudan bu hanım muhteremlerden korkulur yine vahşi yüzümü gösterdim o ayrı :)

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Öğleye doğru sevdiğim bir müşterim geldi telefonda ama hiptonize olmuş gibi konuşuyor bir garipti.
Terslik olduğunu anladım biraz bekledikten sonra elinden teli kaptım ve gayet ikna kabileyeti yüksek birisi bariz dolandırıyor çaktırmadan sesimi değiştirerek devam ettik bir süre sonra bankada olduğumu 500 tl yolladığı vakit gereken transferi anında yapacagimi ondan daha guzel ikna ettim ve safım harbiden transferi yaptı kapattım teli :)

Saf kendi bilgisi ile yaptığı için transferi kimlik bilgilerini emniyeten polis müşterimlerime ilettim:)
Abi parayı ne yapacaz dedi yemeyeceksin heralde dedim parayı dul tek yaşayan yaşlı bir teyze müşterimin hesabına artık.
Günün karı :)

Dolandıracaksan bu alanda ihtisas yapmalıydı :)

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Geçen sabaha karşı kapım çalındı yatmaya hazırlanırken komşunun acil hastası çıkmış şoför olmadığından yardim istediler neyse gittik hasteneye hamdolsun ciddi bisi çıkmadı dönüş yolunda midem açlıktan gurulduyor aklım da ne yemek hayal ediyorsam abi çevirme var dediler nasıl sevindim bir an açlık hissi tavuk çevirme hayal ettim sanırım igülümse me mana veremediler polis çevirmesini görünce aklım başıma geldi tabi :)
Ama akşamına hayalim gerçekleşti o başka :)

Son mesajlar