Bebekler İçin Zararlı Maddeler İçermeyen Kozmetikler Listesi

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Mesela nasıl tepki bekliyordun nokta sp3
Sayın [MENTION=26]Beste[/MENTION] ninki kadar olmasada :D 'Sanki biz eklemeni istedik' demeni bekledim ama söylemedin :) Ben söylenen kelimelere çok dikkat ederim. Senin hakkındaki düşüncelerimiz biraz daha netleşti :) Allah razı olsun Rabbim hayırla mükafatlandırsın inş :)

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
545
Sayın @Beste ninki kadar olmasada :D 'Sanki biz eklemeni istedik' demeni bekledim ama söylemedin :) Ben söylenen kelimelere çok dikkat ederim. Senin hakkındaki düşüncelerimiz biraz daha netleşti :) Allah razı olsun Rabbim hayırla mükafatlandırsın inş :)
Hakkımdaki düşüncelerin netleşmesi bizi ihya eder ve biz emeğe saygı daim gösteririz bu tepkilerimiz daim aynı üslupta olacaktır .. Asıl hakikatten 10 dk da editlediyseniz takdir-e şayan sizsiniz zira metnin sonu dipsiz kuyu efendim sp3

Sahra

Sp Kullanıcı
3 Kas 2017
1,483
5,205

GIMDES Sertifikalı olan ürünleri tercih etmek hem sağlık....konusunda güzel bir tercih. o kadar farklı markalar ürünler var ki içeriği anlamadan tüketiliyor sonuçları sağlık açısından tehlikeli dikkat etmek lazım
emeğiniz için teşekkür ederim :)

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513

GIMDES Sertifikalı olan ürünleri tercih etmek hem sağlık....konusunda güzel bir tercih. o kadar farklı markalar ürünler var ki içeriği anlamadan tüketiliyor sonuçları sağlık açısından tehlikeli dikkat etmek lazım
emeğiniz için teşekkür ederim :)

Allah razı olsun Sahra :D Gerçekten gece gece çok uğraştırdı.

Sahra [MENTION=31]Qasem[/MENTION] üstada söyleyelim bizim için helal gıda bölümü açsın ne dersin :)

Sahra

Sp Kullanıcı
3 Kas 2017
1,483
5,205
Allah razı olsun Sahra :D Gerçekten gece gece çok uğraştırdı.

Sahra @Qasem üstada söyleyelim bizim için helal gıda bölümü açsın ne dersin :)
önemli olan zoru başarmak emeğinize değmiş :)
aslında güzel olur gıdaların maddi-manevi insan fıtratına çok etkileri var...uygun görürlerse açsınlar inşallah :)

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
önemli olan zoru başarmak emeğinize değmiş :)
aslında güzel olur gıdaların maddi-manevi insan fıtratına çok etkileri var...uygun görürlerse açsınlar inşallah :)
Allah razı olsun :) İnş faydalı olur.
[MENTION=31]Qasem[/MENTION] üstad biz helal gıda ile ilgili konuları açıp istişare edebileceğimiz bir bölüm istiyoruz :)

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
ilgilenecekseniz neden olmasın ...

Sonuçta siz ilgilenecek , konu paylaşacak ve yorumlayacaksınız bize desteklemek düşer.

Notunuzu alın forum bittikten sonra bana hatırlatın...

Ayrıca Helal sertifikası verenlerin artık hangi şartlarda bunu verdiklerini bildiğim için onlara da çok güvenim olmadığını belirteyim .

Ama yinede suçu denetleyemeyen devletin kendisinde buluyorum.
Bazen ticaretten bu yüzden nefret ediyorum...
[MENTION=60]NoktA[/MENTION] [MENTION=130]Sahra[/MENTION] bana hatırlatın inşallah.

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
60K