Böyle komşulara can kurban:)

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Böyle komşulara can kurban. Bir komşumuz apartmanın çocuklarına yaz çocuk sineması yapalım demiş. Öncelikle bahçede perde olması lazım. Perde olarak kışın fırtınada paramparça olan kamelyanın sağlam kalan çatısına bir perde çekmişler. Projektör cihazını, bilgisayarı ve ses sistemini bahçeye kurmuşlar. Mısırlar hazır, tüm apartman çocukları manzarayı görünce beton mağaralarından koşarak seyirci koltuklarına oturdu, motor denilmesini bekliyorlar:)

20841871_10155521945369336_8116956380401382208_n.jpg

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,331
26,580
Cevap: Böyle yaratıcı komşulara can kurban:)

Güzelmiş :)

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460

Konu başlığı olmamış Nokta ..(Yaratmak )
Konun içeriğine gelirsek eskiden bizim gibi taşra beldelerinde yaşayanlar ekmeklerini kendileri yapardı tandır olurdu gündüz ekmek yaparlardı tandirlik dediğimiz kapalı yerlerde akşamda biz çocuklar onun etrafini siralanirdik en buyugumuzde hikaye kıssa anlatırdı..hersey o zaman çok masunemeydi,çıkar yok menfaat yok çocukluk elden gidince insan çok hayiflaniyor2..

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513

Hemen düzelttim Vav :) En azından yaşanmış güzel bir anıların var.

Vav sen çocukların için mahalledeki çocuklar için bir şeyler yapıyor musun.

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460

Hemen düzelttim Vav :) En azından yaşanmış güzel bir anıların var.

Vav sen çocukların için mahalledeki çocuklar için bir şeyler yapıyor musun.
Daha güzel oldu :))
Mahlenin cocuklari ile yolun ortasında iyi top oynarım: )

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513

Daha güzel oldu :))
Mahlenin cocuklari ile yolun ortasında iyi top oynarım: )
: D Yaşayarak gösterenlerdenim diyorsun buda güzel

İsmi değişmemiş. [MENTION=1]Karaton[/MENTION] dan yardım isteyelim. Patron konu başlığındaki yaratıcı yı çıkartabilir misin

elem

Biiznillâh
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
514
158

Harika. :)

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info

: D Yaşayarak gösterenlerdenim diyorsun buda güzel

İsmi değişmemiş. [MENTION=1]Karaton[/MENTION] dan yardım isteyelim. Patron konu başlığındaki yaratıcı yı çıkartabilir misin
Konu başlığını düzenledim nokta..sen düzelttim deyince mystery düzeltti sandım bende şimdi gördüm.

Konuya gelecek olursak.
Butür etkinlikler çocukların kaynaşması ve sosyalleşmesi bakımından oldukça önemli..vav ın da söylediği gibi bizim zamanımızda herkesin birbiriyle bir etkileşimi iletişimi oyunu eğlencesi olurdu mutlaka bu vesileylede herkes birbirini tanırdı.şimdiki çocuklarda bu etkileşim yok gibi.

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,317
29,301
Çocukluğumu anımsadım :)

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513

Konu başlığını düzenledim nokta..sen düzelttim deyince mystery düzeltti sandım bende şimdi gördüm.

Konuya gelecek olursak.
Butür etkinlikler çocukların kaynaşması ve sosyalleşmesi bakımından oldukça önemli..vav ın da söylediği gibi bizim zamanımızda herkesin birbiriyle bir etkileşimi iletişimi oyunu eğlencesi olurdu mutlaka bu vesileylede herkes birbirini tanırdı.şimdiki çocuklarda bu etkileşim yok gibi.
Allah razı olsun :) Patron biz neden kendi konumuzu düzenleyemiyoruz.

Eskiden büyükler arasında da güçlü bağlar vardi. Komsu akrabadan daha yakındı. Şimdi büyükler arasında iletişim kalmadı ki çocuklar arasında olsun:)

Son mesajlar