Soru/Cevap Bu meseleyı izah edebılır mısınız

Emir Şahin

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,103
4,420
Bari bunu doğru anlasaydınız dicem ama beklentiyi yüksek tutmamak gerekiyor.
Ben orda kimsenin ismini etiketlemedim. Hem yanlış anlayıp hem de üzerinize alınmayı nasıl başardınız.Tebrik ederim doğrusu...
Önceki mesajlarınızda bana olumsuz isnadlarda bulunan sizsiniz. Istediğini söyleme hakkını kendinde gören istemediğini de işitmek zorunda kalır.
Ben sizin beni anlamayacağınızı bildiğim için sizi muhatap almıyorum. Ama bu benim Cübbeli hoca hakkında yorum yapmama engel değil... Bunca video size gerçekleri göstermediyse ben anlatmaya çalışıp kendimi yormam. Siz onu ilahlastırmaya,her sözünü kayıtsız şartsız kabul etmeye devam edin...
doğru beklentiyi yüksek tutmamak lazım..
uslubunca yorum yaparsın..tamam
vatan haini fetöyle cübbelli hocamı aynı kefeye koyup din dümanı derseniz cevabınıda alırsınız..
youmunuzda fitne fesat kokuyorsunuz ama kibirinizden farkında bile değilsiniz...

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,736
93,992
doğru beklentiyi yüksek tutmamak lazım..
uslubunca yorum yaparsın..tamam
vatan haini fetöyle cübbelli hocamı aynı kefeye koyup din dümanı derseniz cevabınıda alırsınız..
youmunuzda fitne fesat kokuyorsunuz ama kibirinizden farkında bile değilsiniz...
Evet ya hiç farkında değilim. Farkettirdiğiniz için teşekkür ederim. Hayatım boyunca bana FITNECI, FESAT KIBIRLI yakıştırması yapan tek insansınız.
Ama bunlar hakarete geçmiyor demi...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mizgin_TuRabii

Emir Şahin

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,103
4,420
Evet ya hiç farkında değilim. Farkettirdiğiniz için teşekkür ederim. Hayatım boyunca bana FITNECI, FESAT KIBIRLI yakıştırması yapan tek insansınız.
Ama bunlar hakarete geçmiyor demi...
Bir müslümana din düşmanı diyecek kadar kibirlisin..
Din düşmanı kime denir...kâfire denir.. siz müslümana din düşmanı diyecek kadar kendini bilmiş sanan cahilsin...
Müslümana kâfir dersen fitne ve fırsatçılık yapmış olursun toplum içinde.. öğren..
Sizi imaninizi yenilemeye davet ediyorum..

Deniz

Sp Kullanıcı
7 Haz 2021
23
81
hadis buharide var diyo..en sahih hadis kaynağı..
hadisemi inanmıyorsunuz..
buhariyemi güvenmiyorsunuz.

böyle hadis yok uydurma diyorsanız hangi delile bilgiye dayayanrak söylüyorsunuz.
ya hadis doğruysa n eyapacaksınız..kimi yalanlayacaksın..buhariyimi, sallallahu aleyhi vesellem efendimizimi..
Değil Buhari kralı söylese yine inanmam. Hatta bunu söyleyen kim olursa olsun ben yine inanmam. Ben iki cihan güneşinin masmavi gökyüzü gibi , ışıl ışıl güneş gibi, pırıl pırıl ay gibi olduğuna inanıyorum

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,736
93,992
Tuvalet taşının dile gelip Allah Ile konuşması, Haşa Allah'ın ona sus diye hitap etmesi ki Yüce Allah peygamberlerin ile bile direk değil vahiy meleği üzerinden konuşuyor.
Bunlarda ki Yaratıcı algısına bakar mısınız?
Neymiş efendim menkıbeleri ile meşhur Hikmet efendi kitapta görmüş, okumuş... Bu olaya kim şahit olmuş? Kandalevi hazretleri. Bütün sapkın inanışların merkezi Hindistan'lı bir âlim...
Bütün bu saçmalıklara inanan insanların var olduğunu görmek çok acı...

Emir Şahin

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,103
4,420
menkibe inanırsın inanmasın..
buhari hadisine inanırsın inanmansın bilemem..

ben size bir müslüma din düşmanı diye yazdınız..
din düşmanlığınıda kafirler yapar..
müslümana din düşmanı diye yazmanız yanlış..
anlatabildim.. umarım...

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,736
93,992
Izledikçe sinirlerim tavan yapıyor. Haşa Yüce Allah'ı tuvalet taşı ile konuşturacak bir dereceye düşürmek ... Sebep ? Sakal bırakmanın ehemmiyetini vurgulamak... Sakal bırakmak farz mı ki onu kesen haram işlemiş olsun?
Geçenlerde @Coolumsu Cübbeli için en azından fetö gibi vatan düşmanı değil demiştiniz. Evet fetö vatan haini, bilmem kimin ajanı... Ama hiç bir zaman peygamber efendimizi bu kadar küçük düşürmedi. Dini hiç bir zaman bu kadar aleni bir şekilde aşağılamadı...
@Emir Şahin burada din düşmanı diye geçen ibareyi bulup kopyalar mısınız?
Bunu kendim için değil sizin için yapıyorum. Benim yazdığım şeyleri anlayıp anlamamanız umurumda değil.
Lakin Okuduğunuz hiç bir şeyi doğru anlamadığınız gibi yanlış anlayıp yanlış yorumlarda bulunuyorsunuz.
Ben daha önce de dedim burda benim yazdığım şeylerin muhatabı siz değilsiniz. Üzerinize alınıp alınmamak tamamen sizin probleminiz.

• Beğen
Tepkiler: Darksaga

Darksaga

Sp Kullanıcı
23 Şub 2018
868
744
Gerçeğin Ruhu
Tuvalet taşının dile gelip Allah Ile konuşması, Haşa Allah'ın ona sus diye hitap etmesi ki Yüce Allah peygamberlerin ile bile direk değil vahiy meleği üzerinden konuşuyor.
Bunlarda ki Yaratıcı algısına bakar mısınız?
Neymiş efendim menkıbeleri ile meşhur Hikmet efendi kitapta görmüş, okumuş... Bu olaya kim şahit olmuş? Kandalevi hazretleri. Bütün sapkın inanışların merkezi Hindistan'lı bir âlim...
Bütün bu saçmalıklara inanan insanların var olduğunu görmek çok acı...
Adam kendi söylüyor Eylül zaten :D Kendi takipçilerine ifadesi ortada :D
Boşuna kendini yorma :))

• Haha
Tepkiler: Eylül Başak

Son mesajlar