Değerli devlet büyüklerimiz!!

Evşen

Sp Kullanıcı
27 Şub 2017
673
1,431
Dışı seni içi beni yakar dedikleri türden bir şey bu,bir karar alınırken her yönden düşünmek gerek ve eminim öyle yapılmıştır,maduriyetler giderilecektir diye düşünüyorum .
İnşallah öyle olur,aksi oldukça nahoş bir durum olur:kızdım:

EfuL!m

HüZün'Gâh
Sp Kullanıcı
8 Mar 2017
2,167
544
Aynen öyle beklentim yüksek benimde örneğin ;kafemizi dün gece itibariyle kilit vurarak alınan karara uyduk lakin gel gelelim ay sonu ödenecek eleman ve kiramızı çalişmadan ödemekte zorluk çekeceğimiz aşikâr ve bu sadece elbette bizimle örnekleşen durum değil yurt genelinde aynı şekilde mağduriyet oluşacaktır dolayısıyla devletimizden esnafın yüzünü güldürecek kararlar almasını ümit ediyorum ..

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Zaten alınan karar doğrultusunda devletin eğer desteği olmaz ise alınan kararlar askıda kalıp bildiği üzere devam eder İnşAllah buna fırsat vermeden beklenen olur Rabbim yardımcımız olsun cümlemizin inş.

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Devletin mevcut ekonomik lartlarda buna gücü yeteceğini sanmıyorum...
En fazla kredi imkanı ve vergi ertelemesi sağlayabilir.
Tedbirinizi ona göre alın Efulim.
Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum ortada ve bu dahada kötüye gidecek.
Gerçekçi olmak gerek.

Umarım derin yaralar almadan atlatırsınız.
Biz derneksel tüm çalışmaları durdurduk.
İş yeri olarak ta şuan sadece gündüz vardiyasını kaldırdık bunun bize maliyeti devletin karşılayamayacağı miktarda olur bir ayda...

Sanırım gece vardiyasını da kaldırtacaklar...

Hammade teminini nakit para akışıyla yurtdışından Euro ile sağlıyoruz. Köksan çek kabul etmeyeceğini bildirdi dün. Bakalım nolacak, bekliyoruZ....

Hakkımızda hayırlısı bakalım.

Sevgi Platformu / Qasem

Son mesajlar