Özgün Konu Demir Üçgen | 8. Bölüm

Almastad

Vallahû gâlibûn âla emrî!
Sp Kullanıcı
24 Nis 2021
100
602
Nevada
iyiforum.net
Neden yarım kalmışlar tamamladığınız eseriniz yok mu @Almastad 🧐😑😑

Sık kullanılanlara ekledim yazdığınız sayfaları fırsat buldukça bakarım inşallah,,,
Vakit geçirmek ve okur severlerin huzurlarına sunmak için yer yer kaleme aldığım eserler olduğu için. Bir ciddiyeti yoktu yani o yüzden üzerine oturup düşünüp, daha kaliteli ve uzun yazmadım. Roman kitabı çıkarırdım aksi takdirde :) Gerçi bir ara niyetim de vardı ama nasip olmadı.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,109
O zaman sadece deneme amaçlı yazmayı düşündünüz galiba ama yarım kalmışlar, o an ki hisler, duygu, düşüncesiniz sislenmiştir hikayeler üzerinde,,,

Kitap yazma tekniğini bilmediğim için belki de vardır çok yazmaya ara verip, belli bir süreden sonra kaldığı yerden devam edenler,,

Almastad

Sp Kullanıcı
24 Nis 2021
100
602
Nevada
iyiforum.net
O zaman sadece deneme amaçlı yazmayı düşündünüz galiba ama yarım kalmışlar, o an ki hisler, duygu, düşüncesiniz sislenmiştir hikayeler üzerinde,,,

Kitap yazma tekniğini bilmediğim için belki de vardır çok yazmaya ara verip, belli bir süreden sonra kaldığı yerden devam edenler,,
Kitap okumak fevkalâde yararlı bir faaliyet ve benim çok hoşuma gitmekte ve sanırım okuya okuya edindim bu yazma kâbiliyetini, hayâlgücü de kendiliğimden eklenince çıktı işte ortaya bir şeyler. Grange hayranıyım ben ve yazılarımda onun kurgu ve yazma tekniğini baz alıyorum. (becerebildiğim kadarıyla)

Granga Fransız Polisiye, Korku/Gerilim yazarıdır bu arada. Mutlaka tavsiyemdir.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,109
Evet ya aynen öyle kitap okumak gibisi var mı,, demek siz iyi bir kitap okursunuz bu güzel bir şey,,,

Size katılıyorum okudukça bilgi dağarcığı gelişiyor insanın her anlamda, şiir yazma, minik deneme yazıları zira normal kitaplar vs...

tam istediğim kadarıyla okuyamasamda idare eder diyim,,

Polisiye filimleri severim çok gerilim olmayacak, yani korku filmi hiç sevmem,,

Kanıt dizisi vardı bilir misiniz, bir ara onu izliyordum, her gece dedim bu ne her gece sonu cinayetle biten bir şey bıraktım,,

Bayağı bilimsel çalışma vardı dizi de,,

• Alkış
Tepkiler: Almastad

Almastad

Sp Kullanıcı
24 Nis 2021
100
602
Nevada
iyiforum.net
Evet ya aynen öyle kitap okumak gibisi var mı,, demek siz iyi bir kitap okursunuz bu güzel bir şey,,,

Size katılıyorum okudukça bilgi dağarcığı gelişiyor insanın her anlamda, şiir yazma, minik deneme yazıları zira normal kitaplar vs...

tam istediğim kadarıyla okuyamasamda idare eder diyim,,

Polisiye filimleri severim çok gerilim olmayacak, yani korku filmi hiç sevmem,,

Kanıt dizisi vardı bilir misiniz, bir ara onu izliyordum, her gece dedim bu ne her gece sonu cinayetle biten bir şey bıraktım,,

Bayağı bilimsel çalışma vardı dizi de,,
Sık cinâyetli ve ağır içerikli bölümleri var Grange romanlarının ama kurgusu ve senaryo zekâsı hârika. Siz öyleyse önerimi baz almayın, daha hafif eserlere yönelin :)

• Beğen
Tepkiler: sükutu-ezber

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,109
Zeki insanları takdir ederim,,, Rabbimiz herkese bir özellik vermiş,,,

Akrabam da Sherlock Holmes serisi varmış ondan alıp bir denerim,,,

• Beğen
Tepkiler: Almastad