En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

mansuri

Sp Kullanıcı
28 Ocak 2017
141
40
En son "Babam Sultan Hamit" Ayşe Osman oğlu ikinci kez okudum.
Tavsiye ederim

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,075
Hz. Hatice validemizin kitabını bende okumuştum
Sibel Erarslan yazmıştı Çöl Deniz diye

en son Sinan yağmurun aşkın gözyaşlarını biyografik romanlarını okudum
Tebrizli Şems
Mevlana
kimya hatun
,,,
şimdi elimde Nurettin Yıldız- işi vaktinden çok olanlar var bitiremedim bir türlü misafirler vs... inşallah okuyacağım çünkü yeni kitaplar aldım bayılıyorum yeni kitaplar almaya,,,:)

Zübeyde

Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
793
229
Kitap uzun zamandır okuyamıyorum , Khaled Hosseını "Bin muhteşem güneş" e başlamıştım, konsantre olamadım yada Uçurtma Avcısı kadar akıcı değildi.Hala kitaplıkta duruyor bitirmem için.
Sebahattin Alinin Kürk Mantolu Madonnası da aynı kaderi paylaşıyor henüz bitmedi :D

Bu aralar "Konularına göre Kuran Fihristi " Ömer Özsoy ve İlhami Güler in mealini okuyorum fırsat buldukça hoşuma gitti birde misal ölümle ilgili tüm ayetleri toplamışlar .Tavsiye ederim.

Birde dün "İzdiham" dergi aldım,sakin kafayla her satırını okumak üzere göz önüne koyuldu.
Demiş ya şair "Sen aklıma düşünce,içim nasıl izdiham" (Ali Ayçil)
diye...
Gözümün önünde dursun ki aklımdan uçup gitmesin :)
Ayrıca bu sayının kapağıda epey manidar ;)
İzdiham da tavsiyemdir .

Bin muhteşem kitabı da güzeldi ben sevmiş idim ablam epey oldu okuyalı
Kürk mantolu madonna efsane zaten :) Ali ayçil kalemi çok güzel biri, izdiham alın tabi ilçe olduğundan burada yok nette takip ederim bende
:)

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,922

Bin muhteşem kitabı da güzeldi ben sevmiş idim ablam epey oldu okuyalı
Kürk mantolu madonna efsane zaten :) Ali ayçil kalemi çok güzel biri, izdiham alın tabi ilçe olduğundan burada yok nette takip ederim bende
:)
Yaşlandım Zübeyde konsantre olamıyorum artık.
İzdihamın abonelik hizmetide yokmuş nasip artık buldukça alırsın :)

Asi ve Mavi

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
5,702
1,387
Kitap uzun zamandır okuyamıyorum , Khaled Hosseını "Bin muhteşem güneş" e başlamıştım, konsantre olamadım yada Uçurtma Avcısı kadar akıcı değildi.Hala kitaplıkta duruyor bitirmem için.
Sebahattin Alinin Kürk Mantolu Madonnası da aynı kaderi paylaşıyor henüz bitmedi :D

Bu aralar "Konularına göre Kuran Fihristi " Ömer Özsoy ve İlhami Güler in mealini okuyorum fırsat buldukça hoşuma gitti birde misal ölümle ilgili tüm ayetleri toplamışlar .Tavsiye ederim.

Birde dün "İzdiham" dergi aldım,sakin kafayla her satırını okumak üzere göz önüne koyuldu.
Demiş ya şair "Sen aklıma düşünce,içim nasıl izdiham" (Ali Ayçil)
diye...
Gözümün önünde dursun ki aklımdan uçup gitmesin :)
Ayrıca bu sayının kapağıda epey manidar ;)
İzdiham da tavsiyemdir .
Bin muhteşem güneş hmm bitirmeni tavsiye ederim tabi kürk mantolu Madonna yida [MENTION=12]Tuğba[/MENTION]
En son iskender pala nın mihmandar adlı kitabını okudum
[MENTION=31]Hayalet[/MENTION] bir kitap kurdu gibi geliyor bana bide ona soralım bakalım en son ne okumuş ne tavsiye eder bizlere

Son mesajlar