Ergenler akıl almaktan hoşlanmaz

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Akil vermeyin sizde.sanki siz ergen olmadiniz.Ergen akil alirda,ana babadan degil:)yani son secenek:)
Yaziyi yanlis mi anladim ve yoksa bana mi öyle geldi.

Akil vermeyipte ne yapalim onu kendi haline mi birakalim ondan sonra hata üstüne hata yapsin ve durduk yerde yanlissa sapsin.

Bizde ergen olduk ve o zamanla bu zaman ayni mi ve simdiki yeni ceneyorsun baska ve istemeden de olsa görüp biliyoruz modern kafa veya reformcu zihniyetde sahip ve birde sosyette gibi bir seyde var.

Avrupa da degiliz onlar gibi bakmak ve düsünme birde bunlar yetmezmis gibi cok seyde ister istemez onuda taklid ediyor.

Ana babadan ilk olarak almadiktan sonra kimden alacak onun kendi arkadasdindan mi veya sadece kendinin sahip oldugu o akil ile mi yetinecektir.

Sunu unutma ve hatirlatayim onun ilk ögrerticisi Dünyada ister istemek kendisinin velisi olur.

Son secenek neden ilk secenek olmasin ve bilmeyen kim olursa olsun bilgiden dolayi ister istemez birilerine danisir.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,071
Ben hala sevmiyorum akıl almayı nolacak :zynp:
Kimse çok sevmez zaten akıl almayı ne demişler bir tek akıla nazar değmezmiş neden akılı pazara çıkarmışlar kimse almamış,, 🤭

Akıl vermekten ziyade aslında iyi bir örnek olmak lazım çünkü kalbe girmeden önce görürüz,, gördüğün ile duyduğumuz birbirine uyumlu değilse tesir edeceğini sanmıyoruz,,,

Son mesajlar