Feminizm Nedir?

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Bakın şimdi feminizm neymiş temel fıkarsı ile iyice anlayalım:)

Uluslararası Feminist Derneği bir toplantısında bazı kararlar alır ve alınan kararların değerlendirilmesi için bir hafta sonra tekrar toplanmaya karar verir.
Bir hafta sonra;
Fransız kadın- ben eve gittim eşime dedim ki aç kalmak istemiyorsan mutfak orada pişirir yersin.birinci gün bişey görmedim,ikinci günde bişey görmedim,üçüncü gün bizimki mutfağın yolunu tuttu.
Alman kadın-bende eve gittim,Bizimkine dedim ki,bak artık temiz tabaklarda yemek istiyorsan bulaşıklar orada yıka da ye.birinci gün bişey görmedim,ikinci günde bişey görmedim,üçüncü gün baktım bulaşıklar tertemiz.
En son söz alan Fadime- bende eve gittim temele dedimki;bak temel artık temiz elbise giymek istiyorsan makina orada yıkar giyersin.birinci gün bişey görmedim,ikinci günde bişey görmedim,üçüncü gün sol gözüm biraz açıldıda yavaş yavaş görmeye başladım:))

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,068
ahh bu bizim insanlar:)

Rabbimizin ayetlerini okusun kadın veya erkekler doğruyu bulurlar inşallah ,,açık beyan ediyor Rabbimiz bir çok ayetinde kadın ve erkeğin durumunu,,,

onları çıkaranlar kesin canları sıkılıyordur ne yapalım demişlerdir attılar ortaya öyle bir kelime baktılar ki 40 kişiyi geçmiş inananlar,peşinden öyle gitmişler işte,,başı boşlar:)

Kadın kendinin değerini merak ediyorsa ayetlere hadislere bi baksın derim,,,

her şey Allah'tan korkmayla başlar diyorum,,,zulüm eziyet vs..yapmayanlar,,,

Darksaga

Sp Kullanıcı
23 Şub 2018
868
746
Gerçeğin Ruhu
Kadın hakları savunucusuyum insan hakları savuncuusuyum ama feminizm adı altında yapılanları bir sapkınlık soytarılık olarak görüyorum. Bu adlandırma bu toprağa ait değildir.. Erkekleri ezme amacıyla kullanılıyor bu çok yanlış ve saçma bir kavram.. Kadın erkekten üstün değildir, erkek de kadından üstün değildir farklıdır birbirinden aynı değil ama eşittir.

Femizm adı altında sokağa çıkıp göbek atmak kadın haklarınnı savnumak falan değil soytarılıktır.. LGBT falan bir hastalıktır.. Doğa yasalarına aykırı bir şeyi savunmam.. Kimse saçmalıkları bana çağdaşlık maskesi altında yutturmaya çalışmasın.. Türk kadının yeri üniversitedir, bilimdir
Cinsel sapkınlıklar falan barlar, değil!

Soytarılık

Ataerkilizm ne kadar saçma ise bu da en az o kadar saçma..
Başka bir forumda bu konuda bir kızla baya tartışmıştık..

Bu tip şeyler sapkınlıktır.. Toplumu cinsiyet üzerinden kimsenin bölmesine izin vermeyeceğiz!!!

Feminizm ilkelliktir.. Kadın hakları savunucusuyum ama kız çocuklarını okutmamak onlara bir şeyler dayatmak o da başka bir sapkınlık ve ilkelliktir.. Türkiye bu iki saçmalık arasında kalacak bir ülke değil.. İki saçma fikir arasında kalacak bir ülke değil.

Üstünlük yok!
Eşitlik var!

Son düzenleme:

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
59K