Gayrimilli Sanat Lobisi

GüLBeYaZ

Ehl-i sünnet
Sp Kullanıcı
21 Ağu 2017
2,554
8,580
Gayrimilli Sanat Lobisi
Artık yazmak ve göstermek elzem oldu. Kimse kusura bakmasın.
Türkiye’de gayrimilli bir “sanat lobisi” vardır. Kökü dışarıdadır. Türkiye kolu da güçlüdür. Bu lobi, zihinleri yönetmek ve yönlendirmek için vardır. Türkiye’de nasıl bir gençlik modeli oluşturmak istiyorlarsa, önce yeni bir genç çıkarıp ünlü yaparlar. Sonra ülkenin gençlerinin de onlara özenmesini sağlarlar. Projelerini tam bilseniz hayret edersiniz.
Gaylığa özendirmek istiyorlarsa gay modelli bir genç çıkarırlar mesela. Bir elbise modelini alıştırmak ve yaymak istiyorlarsa ünlü yaptıkları gençlerle bunu yaparlar. Lobi her sene Türkiye’de en az 2 kişiyi tarzını belirleyip piyasaya sürer. Hatta bazılarını Amerika’ya götürüp daha kullanışlı ve kaliteli hale getirirler. Aradaki kirli bağlar ve ilişkileri bilseniz şaşırırsınız.
Ünlüler ve şarkıcılarla hayat ve düşünce tarzı belirlenen büyük bir düzeneğin labirentinin içindeyiz. Zihinsel işgali iyi görün. Kuşatma büyük ve derin. Bizleri top, tüfek, füze ile işgal etmelerini beklemeyin. Bahsettiğim “gayri milli sanat lobisi” en büyük işgal aracı.
Şimdilik bu kadar. Sadece şimdilik…
— Mustafa Güldağı —


 

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,677
6,888
İddia ediyorum,eğitimli gençler üzerinde bunu yapamaz hiç kimse,uzun uzun yazmaya gerek yok,çözüm belli..
 

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
2,661
7,606
Kocaeli
www.sevgiplatformu.info
Bu sanat lobisinin gayri milli oldugu bugun ortaya cikan bir gercek degilki.yazarin daha derinlemesine tahlilini beklerdim
Bu durum cumhuriyet tarihinden beri bu sekildedir.
 

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,677
6,888
İşte sorun tam da burada patron, Cumhuriyet'in ilk yıllarından beri eğitime yatırım yapılmıyor,dış düşmanların olması doğal birşey ,aslolan bizim bunun için ne yaptığımız ya da yapmadığımız.
 

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
2,661
7,606
Kocaeli
www.sevgiplatformu.info
Bizim coğrafyamizda veya sosyolojik faylari fazla olan toplumlarda egitimli insan makul insan kabul edilmez.makul insan kolay yonetilebilen insandir bu bizi yoneten herkes icin degismez kuraldir.yönetenlerin algilari kolay yönlendirilebilen toplumlar istemesi anlasilabilir fakat toplumun buna riza gostermesi anlasilamaz.
bu sebeple peygamberimizin her toplum layik oldugu sekilde yonetilir tespiti oldukca yerindedir.

Ve bir toplum kendini degistirmedikce allah onlarin durumunu degistirmez ayeti.