Hatim Gurubu

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
2,659
7,601
Kocaeli
www.sevgiplatformu.info
Selamun Aleyküm yine yeniden merhabalar, hayırlı forumlar

Sevgi Pınarı'nı diğer forumlardan ayıran gruptu hatim grubumuz, şiarımız sembolümüz desek yalan olmaz hak verirsiniz herhalde :) Allah kabul etsin kaç hatim okundu Allah bilir (ben sayamadım o zamanlar :) )

Grubu koordine edecek biri konuşuldu mu bilmiyorum ama eklendiğine göre yeniden plan var demekki. İsim toplamaya başlamasak mı, hazır forum işin başında, hayırla başlayalım hayırla devam etsin :) ??
Ve Aleyküm Selam,ARK
Bu forumu bilen arkadaşlarımız bilirlerki,sevgi pınarı sitesini hiçbir zaman ticari amaçlı kullanmadık.gelir elde etmek için reklam banner vb materyalleri hiçbir zaman sitemizde bulundurmadık,bundan sonrada bulundurmayacağız.
Bu minvalde bizim hareket noktamız ve hizmet tanımımız,faydalı olabilmek,iyi ve güzel şeyler yapabilmek,hayırla yad edilmek ve geride güzel şeyler bırakabilmektir.
Takdir edersinizki bu doğrultudaki en önemli çalışmamız da hatim gurubumuzdu.ARK kardeşimizinde belirttiği gibi şiarımız sembölümüz olmuş bu gurubu yeniden el birliği ile inşa edeceğiz inşAllah.

Malumunuz olduğu üzere hatim gurubumuzda 30 arkadaşımız yer alacak ve herkes haftada bir cüz okuyacak.bu hafta 1. cüzü okuyan arkadaş gelecek hafta 2. cüzü okuyacak. bu şekilde hafta da bir hatim yapılırken,aynı zamanda kişi tek başına da hatim yapmış olacak.

şu notuda düşeyim.bu sefer bir hafta yerine süreyi iki veya daha fazlada yaparak kuranın arapçası ile birlikte mealinide okuyacağız.gurubumuz oluşmaya başladıkça bunu tekrar istişare ederiz inşAllah.

Artık bismillah diyor ve ilk ismi ekliyorum:Karaton
Katılmak isteyen arkadaşlar konuya ismini yazabilir.

Konu ile Mümine ablamız ilgilenecektir inşAllah.

• Beğen
Tepkiler: sükutu-ezber

Zübeyde

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
802
198
Cevap: hatim gurubu

O zaman başlayalım insaAllah..
Katılmak isteyen buraya yazsin mumine abla gelince insaAllah başlarız..

• Beğen
Tepkiler: Karaton ve Tuğba

Zübeyde

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
802
198

Biliyodum abla :)

Karaton
Zübeyde
Tuğba

Evett bekliyoruz katılımlarınızıı

Zübeyde

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
802
198

Karaton
Zübeyde
Tuğba
Zümrüt

eyvaAllah zümrütü'mm :)

Alperen61

Sen hak ile meşgul olmazsan batıl seni işgal eder.
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
1,279
7,632
41
BOLU
Karaton
Zübeyde
Tuğba
Zümrüt
Ark