Hikaye

ZARiP

Sp Kullanıcı
9 Kas 2019
292
69
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sosyal mecrada fotoğraf koymayı seven birisiyim.
Seviyorum sevmesine ama maddi/manevi çizgiyi gözeterek seviyorum.
Bazı kişi/kişiler tarafından bir çok eleştirilere maruz kalmışlığım var.
Geçenlerde dağa çıktık,kar fotoğrafı paylaştım "acayip soğukmuş buralar"yazdım. Ee yazmış liseden arkadaşım. Yav ne ee'si yav ne ee'si,çık takipten kardeşim benim,ne miyavlayıp duruyorsun,dm ile beni rahatsız ediyorsun ki ben seni rahatsız ediyorsam söyle yoksa git ötede oyna lütfen.
Beni zorla takip et demiyorum sana,unfollow diye bir seçenek var,tıkla ona ve görme beni.
Her geçen günde ben/ben gibi hatta abartarak paylaşım yapanlar eleştirilmekten uzak olmayacaktır.
Tabi ki de aile hayatını zora sokacak fotoğraflar ve bilgiler sosyal medyada paylaşmak hem ahlaken hem de manevi olarak kişilerin özgürlüğü konusunda mantıklı değil.
Bir de şunu söylemek isterim ki; facebook, twitter, instagram gibi yerlerde arkadaşınız,dostum dediğiniz kişiler ya da ne bileyim akrabalarınız dışında tanış olmadığınız kişilere bir şeyleri göstermek benim içinde tabi ki de uygun değil. Bir yerden duymuştum galiba. Birisinin 25bin takipcisi varmış bunlar arkadaşım diyormuş paylaşımlarım onun için samimi pozlarla dolu vs.vs. diye :) Yani bu komik biraz tabi ama inşaallah kelimelerim kifayetsiz kalmamıştır ve saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde instagram ve whatsapp'ta paylaştığım/paylaşacağım fotoğrafları buralarda sizinle paylaşmak isterim ki ne çok paylaşmak kelimesini kullandığımı şuan farkettim hhhz
Kesinlikle eleştirilere açık birisiyimdir,yanlışımız olduğunda bizi düzeltmeye,yol göstermeye çalışan arkadaşlara kapımız sonuna kadar açıktır.
Selam ve dua ile.

• Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,075
Ve aleykümselam kardeşim,,,
Güzel samimi yazmışsın,, bu dünya mutlaka eleştiri olacaktır ya yaparız ya alırız bu böyledir,,,
Kimi kendinden çok başkalarını görür aslında en güzeli takmamak yola devam etmek lazım, yapmak lazım inşallah inşallah diyorum,,,

Kalemine kuvvet kardeşim,,

• Beğen

NoktA

Sp Kullanıcı
21 Mar 2017
4,419
513
Nasıl yani ben anlayamadım. Zarip sen bu sayfada instagram ve whatsap paylaşımlarını mı ekleyeceksin. sükutun yorumundan sadece bi yazı gibi geldi.

• Beğen

Siyah inci

Sp Kullanıcı
7 Eyl 2017
716
210
ne yanı laf atsamda kızmayacan he abi hhhz paylaşımlarını bekliyorum inşallah :selam:

Siyah inci

Sp Kullanıcı
7 Eyl 2017
716
210
Niye kızayım kardeşim :eek:
Eleştirilmek ki saygı çerçevesinde her insanı olgunlaştırır,diye düşünüyorum :burda:
ben saygı çerçevesine fotosunu vurmuş biriyim bilirsin zaten abi :sevin:
bende eleştiriye çok açığımdır abi ne demiş Hz Ömer hatalarımı söyleyen dostumdur :) her daim yorumdaş olurum abi :burda:

Son mesajlar