Hocam Ben Çarpilmaya Geldim.

Futbolcu

Sp Kullanıcı
12 Mar 2017
1,568
840
Hocam Ben Çarpilmaya Geldim.

Yıllar önce cinciligi ile meshur bir hocanın yanına gittim (400km), bir kahvehanede buldum muhteremi,selam kelam faslindan sonra hoca derdimi sordu,dedim ki hocam ben carpılmaya geldim. Şaşıran hoca saka yaptıgimi düşündü. Ben cinleri tarafından carpılmak istediğim konusunda ısrar edince, git isine seninle uğrasamam dedi.

Bu arada bütün kahvehane bizim tartışmamizı dinliyordu. Ben israr edince ,hocanın yanındaki bir adam,hocam çarptırıver şu terbiyesizi görsün gününü dedi. Fazla israra dayanamayan hoca bana bakarak, sen kaşındın dedi.

Hocanin bu atarından tırsan kahvehanedekilerin yarısı korkudan dısarı çıktı.

Hoca davudi sesle,kahveci bir bardak su getir dedi. Ikinci kanala gecen hocanin halini gören kahveanenin diger yarisida arkasına bakmadan dışarı kaçtı. Suyu getiren kahvecide kacinca hoca ile basbasa kaldik.

Hoca başparmagini bardagın icine sokarak birseyler mirıldandi. Ve gözlerime bakarak bardagı önume itti ve cesaretin varsa bardagın içine bak dedi. O ara az biraz tırsak vaziyette bardagın içine baktim,bardak sallandigi icin masanin örtüsü suda hareket edr gibi degisik sekiller aliyordu. Hemen kendimi toparladim ve suyu ictim. Hocam bir bardak daha istiyorum dedim. Hoca bütün öfkesi ile bagırarak,imansız herif inkar ettiğin icin gelmiyorlar dedi. Hocam yeme bizi dedim ve hocadan bir makas alarak olay yerinden uzadım...

Alintidir

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
60K