Yeni Üye Hoşgeldiniz *Şüheda* hanım :)

*Şüheda*

*Şehadete sevdalı*
Sp Kullanıcı
30 Mar 2021
583
2,809
@Zümrüt e ipucu vereyim ben
Meaali hatim konusunda bizi sınava tabii tutan kişiydi kendileri hzhz
Hemen her gün demek az gelir sürekli forumdaydı ki 🤭
Nerden biliyodun diye sorma sakın hzhzhzhzhzhz
Geceleri uykumu çalan hırhız olur kendileri hzhz
Galiba öyleydim sanirsamhzhz...
Demiyor geceleri ben çıkmak istemiyordumhzhzSimdi suclu benmi oldum🤔hzhz

*Şüheda*

*Şehadete sevdalı*
Sp Kullanıcı
30 Mar 2021
583
2,809
Ba ba ba kimler gelmiş hoşgeldin @*ŞÜHEDA* yıldızları hala söktürmemissin rütbeli komutan gibi :)
Hoşbulduk efendim😊O yıldızları sökseydim kimse hakiki şüheda oldugumu cıkartamazdihzhz Gene yıldızlarla ve gene benhzhz Komutanliktan terfi ettim . Komutanliktan sonra ne geliyordu onu unttumhzhz

*Şüheda*

*Şehadete sevdalı*
Sp Kullanıcı
30 Mar 2021
583
2,809
Trabzonlular beri dursun. Artık doğulular forumu işgal etmiş durumda 😍
Bende sizdenim. Ama ne okuyabiliyor, ne yazabiliyor ne de konuşabiliyorum ama olsun 😀
Aaaa Forumu trabzonlularmi isgal etmis.😃😃 Alırız biz onlardanhzhz Asl olan önemlidir.. Gönüller bir olunca ne dil bilmek ne yazı yazmayi bilmek nede o dili konuşabilmek o kadar önemli degil..😃 öyleyse aramıza ve gönlümüze cokca sefalar getirdin😊⚘⚘Trabzonlular üstüne geldiginde bizi cagir hzhz:ıslık:

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,192
86,238
Aaaa Forumu trabzonlularmi isgal etmis.😃😃 Alırız biz onlardanhzhz Asl olan önemlidir.. Gönüller bir olunca ne dil bilmek ne yazı yazmayi bilmek nede o dili konuşabilmek o kadar önemli degil..😃 öyleyse aramıza ve gönlümüze cokca sefalar getirdin😊⚘⚘Trabzonlular üstüne geldiginde bizi cagir hzhz:ıslık:
Hoşbulduk gülüm ❤
Forumun kurucusu sayın @Karaton Trabzonlu 😀
Doğal olarak abisi @Alperen61 Trabzonlu
Onun yeğeni @HayLaz61 Trabzonlu
@sükutu-ezber Trabzonlu
@Sükût-u Hayâl karma. Her fırsatta kafamı karıştıran şahıs olur kendisi. Sanırım o da Trabzonluydu. 🙃
Yok mu arttıran 😀

Son mesajlar