Forum Oyunu İçindeki Cümleyi Söyle..!

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,318
29,314
Maksat çoçuk doğurmak degil ..Çoçuğu yetiştirmek çoçukla ilgilenme sal sokağa onun bunun ziline bassın kaçsın ..Yan taraftaki bahçeyi çöplük gibi kullansın ev alma he komşu al nekadar doğru..?

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Valla 6 senesi var nasipse evin dolsun hayırlısıyla başka yere taşınacagım inşallah ..
Komşu da kısmet işi gerçekten çok haklısın..
Hamdolsun mahallemdekiler benim için hazine..
Sabah ve akşamları telim susmaz kahvaltı yaptin mı akşam yemeği isteğin varmı ablalar kardeşler taşırlar Rabbim hepsinden razı olsun...

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Benimde komşularla aram çok iyi komşu derken mahalleyi hastediyorum ben?hepsi benden baya büyükler ama biraz görmesinler ararlar nerelerdesin sen die
Ama cocuk konusuda ayrı parantes açıp katılıyorum @İklil abla çocuk dogurmak deil büyütüp yetiştirebilmek önemli olan sanırım bu kafa yüzünden tek çocuk kaldım :)
Zile basıp kaçsınlar çok zevki oluyor ben çok yapardım onu kücükken hzhz

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,318
29,314
Benimde komşularla aram çok iyi komşu derken mahalleyi hastediyorum ben?hepsi benden baya büyükler ama biraz görmesinler ararlar nerelerdesin sen die
Ama cocuk konusuda ayrı parantes açıp katılıyorum @İklil abla çocuk dogurmak deil büyütüp yetiştirebilmek önemli olan sanırım bu kafa yüzünden tek çocuk kaldım :)
Zile basıp kaçsınlar çok zevki oluyor ben çok yapardım onu kücükken hzhz
İnsanın her hali bir olmuyor öykü rahatsız oluyorum ?

Son mesajlar