Forum Oyunu İçindeki Cümleyi Söyle..!

Tahsin EMİN

"Özlem" için "Ümit..."
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
2,783
8,467
@HayLaz61 abi begenmişsin el atda güzeltsin @ab_i_abisteni abi :)
İçimde cümle yok buna bakmaya geldim 😂
Hayat sana güzel biliyor musun..?

Ve bir de şu halin güzel ki... Buranın modu öyle olmalı zaten..
İki kahkaha, bir latife, az da kinaye, mini de bir taşlama... Sonrasında hadi bana eyvallah... Tebrik ederim... İnşallah örnek ediniriz...

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,613
42,958
Hayat sana güzel biliyor musun..?

Ve bir de şu halin güzel ki... Buranın modu öyle olmalı zaten..
İki kahkaha, bir latife, az da kinaye, mini de bir taşlama... Sonrasında hadi bana eyvallah... Tebrik ederim... İnşallah örnek ediniriz...
dünyaya bidamı gelcez abi böyle olmak güzel ben memnunum halimden ki normal hayattada böyleyim :) tanıyanlar bilir :)
Ama onlar övmedi beni bu kadar:tripli:
Allah razı olsun abi :)

Tahsin EMİN

"Özlem" için "Ümit..."
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
2,783
8,467
Akıllının biri bir taş atıyor kuyuya... Kuyudan nasıl taşı çıkaracaz diye, doktora yapıyoruz... Yapmakla kalmıyoruz, birbirimizi de yemeye çalışıyoruz... Kalbimiz var... Akciğerimiz var... Ne bileyim aklımız, beynimiz var... Karaciğerimiz, böbreklerimiz var... Yazık değil mi ya... En güzel örneksiniz bence...

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,613
42,958
Akıllının biri bir taş atıyor kuyuya... Kuyudan nasıl taşı çıkaracaz diye, doktora yapıyoruz... Yapmakla kalmıyoruz, birbirimizi de yemeye çalışıyoruz... Kalbimiz var... Akciğerimiz var... Ne bileyim aklımız, beynimiz var... Karaciğerimiz, böbreklerimiz var... Yazık değil mi ya... En güzel örneksiniz bence...
şimdi burda övdün mü gömdünmü bilemedim ama iyi bişey demişsindir sen bana:)
Teşekkür ederim abim :)

Son mesajlar