Kadinlar günü mü?!

Turan

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
Katılım
30 Ocak 2017
Mesajlar
2,227
Tepkime puanı
197
KADINLAR GÜNÜ MÜ?!

Batının kadını baştan çıkarıp, dişi bir metaa çevirerek mahveden Mimsiz Medeniyeti; zavallı kadın uyanıp da yaşadığı felâketi hiç bir zaman farketmesin diye, yılda bir kaç sahte gün ve kutlama ile aldatıcı rüşvetler vermekten de geri durmuyor.

Bugün dünya kadınlar günü imiş! Hangi kadın? Bu kadınlara İslâm coğrafyasının Batı’nın bin türlü dessaslık ve kahredici gücü ile savaşa sürülmüş, her şeylerini kaybetmiş bedbaht kadınları da dahil mi?

Hayır!.. Bu alçak ve hayasız medeniyetin bütün değerleri kendisiyle başlayıp, kendisiyle biter. Sadece maddî ve manevî haz ve menfaatleri için yaşayan Batı, kadını bilmez. Onların kadın dediği, baştan çıkarılmış, hayasızlaştırılmış, ayağa düşmüş yarı çıplak bir parça et, bir parça tenden ibarettir.

Batı için kadın ne annedir, ne eştir, ne de bacı!.. O sadece daha ucuz bir iş gücü, erkeğin bütün iştihalarına açık hale getirilmiş zavallı bir dişidir.

Lânet olsun size de, medeniyetinize de, kadınlar gününüze de. Allah zavallı kadınları sizin şeytaniyet ve zulümlerinizden korusun!…

Hayır, hakikî çehresi bu kadar dehşetli ve iğrenç bir günü kutlamamı beklemeyiniz. Bu günü kutlamıyorum…

HÜSEYİN YILMAZ
 

Yaban Gülüm

Fe Eyne Tezhebûn
Sp Kullanıcı
Katılım
9 Mar 2017
Mesajlar
1,573
Tepkime puanı
324
Kadını geçmiş tarihte şeytan olarak gören, zerre değer vermeyen bir zihniyetin göz boyama mı desem hakaret mi desem, adlandıramadığım düşünceyi bizlere sunması ve bunu hemencik kabullenmiş olmamız ne acı.
Elden ele dolaşan tebrik mesajları en iyi örnek.
Ahh kendi değerlerimize bu kadar sahip çıksak. ..
 
Üst