Kaldığımız Yerden?

ARK

Tecilli
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
6
0
İstanbul
Selamun Aleyküm yine yeniden merhabalar, hayırlı forumlar

Sevgi Pınarı'nı diğer forumlardan ayıran gruptu hatim grubumuz, şiarımız sembolümüz desek yalan olmaz hak verirsiniz herhalde :) Allah kabul etsin kaç hatim okundu Allah bilir (ben sayamadım o zamanlar :) )

Grubu koordine edecek biri konuşuldu mu bilmiyorum ama eklendiğine göre yeniden plan var demekki. İsim toplamaya başlamasak mı, hazır forum işin başında, hayırla başlayalım hayırla devam etsin :) ??

Zümrüt

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
848
1,794
http://www.sevgiplatformu.info/hatim-gurubu/458-kaldigimiz-yerden.html

Aleyküm selam hoşgeldiniz...

Vesile olanlardan Rabbim razı ola...

Lahza

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
9 Şub 2017
59
10
Çok güzel olmuş bu grupta deildim ozamanlar ama şuan olabilirim :)

Asi ve Mavi

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
6,168
1,280
Aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz
Hayirlara vesile olur inşallah bu talebiniz
Payimiza düşen bir şey olursa burdayiz inşallah

Zübeyde

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
29 Ocak 2017
802
198
ve aleykumselam
henüz bir şey konuşulmadı ama toplandıysak yeniden başlayabiliriz inşAllah...

mümine

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
3 Şub 2017
283
203
Selamun Aleyküm yine yeniden merhabalar, hayırlı forumlar

Sevgi Pınarı'nı diğer forumlardan ayıran gruptu hatim grubumuz, şiarımız sembolümüz desek yalan olmaz hak verirsiniz herhalde :) Allah kabul etsin kaç hatim okundu Allah bilir (ben sayamadım o zamanlar :) )

Grubu koordine edecek biri konuşuldu mu bilmiyorum ama eklendiğine göre yeniden plan var demekki. İsim toplamaya başlamasak mı, hazır forum işin başında, hayırla başlayalım hayırla devam etsin :) ??
Ve aleykümselam ARK kardeşim planımız var isim toplanmaya başlanmış ama yeterli deyil en kısa zamanda toparlanıp başlarız inşaAllah

sükutu-ezber

Öyle işte...
Yönetici
Co-Admin
11 Şub 2017
9,372
24,675
artık kaldığımız yerden devam etsek diyorum forum sakinleri çok tembelleştik,,,:)

Fatih

Mizahşör
Sp Kullanıcı
20 Nis 2020
248
93
istanbul
önümüz ramazan yani ramazandayız ..biraz hareketlensemi buralar üstadları sahalara davet etsekmi sevaplardan faydalansak ? Gll