Organ Bağışı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Organ Bağışı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    7

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Suanda mesele organ bahsi ve ayni zamanda bir baska ifade ile konu olarak organ nakli mevzusu olur.

Simdi bana göre sana göre ile mi hareket edecegiz ve daha önce de yazdim bilen desin ve bilmeyende de sukut edip arastirsin daha dogrusu bunuda demek isterdim acik ve kesin olarak da biiznillah.

Bu mesele ne benlik ne de senlik kisacasi bizlik de degil ve ulema ise buna ve konu olarak cogunun karsi olduguna dair kitab da okuduk.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Destekliyorum 62.50%

Anket de hayret bir sey olmus cogunluk onada tiklamis ve sizler bu konuda bunu o kitablardan da okudunuz mu? ve yani bilgilisiniz masallah.

Destekliyorum sen bunu destekle ulema ise cogunluk olarak bunun lehinde degil aleyhinde olmustur.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Bizden önce 10 kisi kadar mesaj var ve onlarin hepsine bakip üstünde durmadim ve bir ele alsam ne olur bilmem artik sorular mi sorarim yoksa onlara yazilar mi yazarim Allahu alem.

En iyisi bu konuda daha önce bir sey kitablardan alinti yapip hazirlamistim onu konu olarak acayim site de okursunuz insallah hayirlisi ile.

S

Sükut

Destekliyorum 62.50%

Anket de hayret bir sey olmus cogunluk onada tiklamis ve sizler bu konuda bunu o kitablardan da okudunuz mu? ve yani bilgilisiniz masallah.

Destekliyorum sen bunu destekle ulema ise cogunluk olarak bunun lehinde degil aleyhinde olmustur.
Ankette neden hayret ettiren bir şey olsun ki [MENTION=121]ALI[/MENTION] ,

Ben destekliyorum ve dinimizin buna karşı olmadığını savunuyorum.(Tabi ki zaruri ve ihtiyaç hallerinde.)

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Ankette neden hayret ettiren bir şey olsun ki @ALI Ben destekliyorum ve dinimizin buna karşı olmadığını savunuyorum.(Tabi ki zaruri ve ihtiyaç hallerinde.)
Sukut kardesim bende desteklemiyorum ne olacak simdi ve zaruri hal de olsa onun da ölcüsü var mi efem ve ihtiyac da olsa bunuda kim belirleyecek yada kim de o karari verecek yada hangi sebebe binaen buda olacaktir.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Ben ali olarak okuduklarima dayaniyorum ve dedim diyecegimi de ve bu konuda kaynaklara da daha önce bakmisim ve buna dair de bir sey de olsun hazirlamisim Organ Nakli diye.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Sen organini bagis yapacaksin ve bunu da kim bilir kim alir ve birde bunun tersini düsünelim birine nakil yapilir kim bilir kimin o organi gelip ona yani sana takilir.

insan Esref i mahlukat oldugu icin onun o organlarida kiymetli ve senin canin nasil kiymetli ise o organlarda senden birer parca sana aittir.

Bu yazim muminbillah icin ve diger taraftan kisi ehli kufur ise o hayvandan da asagi olur bir misal olarak biiznillah.

S

Sükut

Şu an çok müsait değilim konun hakkında yarın yorum yapacağım inşAllah. Vesselam

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
59K