• Allah, Talan edilen bahçeleri eski güzelliğine kavuşturmasıyla meşhurdur. LiyA🌺

Serzeniş

-Hira-

🌱🌱🌱
Yönetici
Adminiçe
Bak şimdi içimi dökecem sonra aaaa nolmus bu kıza diiiceksiniz...
Ya arkadas bırakın artık şu damatlara iç güveysi muamelesi yapmasını...
herkesin anası var babası var.. gitsin anası sevsin..
ve sen eyy damat
Sırnaşıp durmaaaa
Saygını sevgini göster tamam ok ama sınırlarıda bil yahuuu
Ben o evin erkegi olsam enistemi bogarııım ?
Huuuu benim benim bu evin ogluuu beeen :D
He sonra bide gelinler fişeklenince oo gelin tavır yaptı oluyo..
bişeyi kabul edelim artık..
tmm gelinde damatta bas üstüne amaaaaa
Gelin o aileye giriyo ve deyim yerindeyse ana damarlarından biri oluyo.. hepinizin anaları bir zamanlar gelindi nolduuu o soy ismin baskomutani oldu :D
Bu kacıncı aile yaaa damat meraklısı olarak gördügüm..
yeter yeter bi kendinize gelin
Ogullarınızın kıymetini bilin.. ayrı oldugunu hissettirin oglunuza..
ve sen oglan pısırık pısırık devam etme o hakkı söke söke al ? delirtmeyin beni yaaaa
Yeminle sabah sabah tepem attı yineee

Sükutu LeyL

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
Bak şimdi içimi dökecem sonra aaaa nolmus bu kıza diiiceksiniz...
Ya arkadas bırakın artık şu damatlara iç güveysi muamelesi yapmasını...
herkesin anası var babası var.. gitsin anası sevsin..
ve sen eyy damat
Sırnaşıp durmaaaa
Saygını sevgini göster tamam ok ama sınırlarıda bil yahuuu
Ben o evin erkegi olsam enistemi bogarııım ?
Huuuu benim benim bu evin ogluuu beeen :D
He sonra bide gelinler fişeklenince oo gelin tavır yaptı oluyo..
bişeyi kabul edelim artık..
tmm gelinde damatta bas üstüne amaaaaa
Gelin o aileye giriyo ve deyim yerindeyse ana damarlarından biri oluyo.. hepinizin anaları bir zamanlar gelindi nolduuu o soy ismin baskomutani oldu :D
Bu kacıncı aile yaaa damat meraklısı olarak gördügüm..
yeter yeter bi kendinize gelin
Ogullarınızın kıymetini bilin.. ayrı oldugunu hissettirin oglunuza..
ve sen oglan pısırık pısırık devam etme o hakkı söke söke al ? delirtmeyin beni yaaaa
Yeminle sabah sabah tepem attı yineee
Nedir bu damatların çektiği hzhzhzhz
Evlendikten sonra oğullar daha çok kıymete biniyor :ıslık::tmm:

-Hira-

🌱🌱🌱
Yönetici
Adminiçe
Bi arkadasının sıkıntısını paylasmış arkadas :kahve:
Damat damat konusma bana :D
Nedir bu damatların çektiği hzhzhzhz
Evlendikten sonra oğullar daha çok kıymete biniyor :ıslık::tmm:
bak ya bi damat savunan daha ??
damatlaraaa ölüüüm yasasin gelinler demedim ki ben :D
Ogul kiymete binsin derken annesi yakasindan ayrilmasin da demedim ben :D
Ogulla damat arasinda fark olsun :)
Özellikle bazi anneler Maalesef bunu hissettiremio benim gördügüm kadariyla.. aman kizim mutlu olsun evliligi iyi olsun diye el oglunu tepeye cikardikca cikariolar.. oglanda kendini geri cekince adi cekti oluyo.. insanoglu bu.. sen önce o sevgiyi ilgiyi alakayi ogluna göster cepte keklik gibi bakma..
valla kac gelin gördüysem hepsi yakinio bu dertten hzhz

Tatlı Cadı

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
Bak şimdi hiracım tek çocuk olsam bende alırdım iç güveysi :) anan baban kocan yanında daha ne olsun ki hzhz damatlarda annecim annecim babacım babacım ki kız ailesi genelde damatları çok severler
Eskiden erkegin ailesine yakın otururlurdu şimdi durum degişti kızın ailesine yakın? öyküye kadar tamamenn böyle olur kızım var yırttım o zaman ben haha:
Ama istisnalarda var tabi ki gelinini sahiplenen kendi kızı gören ama binde bir iste oda bize gelmez ??

-Hira-

🌱🌱🌱
Yönetici
Adminiçe
Bak şimdi hiracım tek çocuk olsam bende alırdım iç güveysi :) anan baban kocan yanında daha ne olsun ki hzhz damatlarda annecim annecim babacım babacım ki kız ailesi genelde damatları çok severler
Eskiden erkegin ailesine yakın otururlurdu şimdi durum degişti kızın ailesine yakın? öyküye kadar tamamenn böyle olur kızım var yırttım o zaman ben haha:
Ama istisnalarda var tabi ki gelinini sahiplenen kendi kızı gören ama binde bir iste oda bize gelmez ??
Yok arkadas ben bu zihniyete karsıyım :D
Bi kere ben hic bi erkekte kendi öz annesine “anneciiim anneciiim” görmedim :) bizim oglanlarımız “anam, annem, anacuğum” derler kanları kaynayınca hzhz :D (evet iç anadoluda da anacuğum deniliyor sakin olalım) hzhz

elinoglu gelipte kayınvalidesine anneciim anneciim diyosa bu yalakalıktan baska bisey degildir.. :)
Gerci suclu damatta degil genelde.. hadi o öyle bi adım attıama buna müsade eden anne...
arkadas ayni sehirde oturuyosun kızınla.. cumadan cantanı hazırlayıp pazar aksamına kadar Kocanla birlikte annende kalmanın manası ne ??
erkegin ailesi nerede ??
ama bunlara müsade eden anne.. belli bi yastan somra babaları susturuyolar aman sus bey sus tadımız kacmasın kıza damada bisey deme..
sonra adam 70ine gelip kalp krizi gecirince vah tüh gitti ahmet mehmet amca diyolar.. adam icine ata ata gitti beee :D
ahh bu gözler neler gördüü neler :D

ben erkegin ailesinin yanında olunsun mantıgınıda savunmuyorum.. hersey dengede güzel :)
ama oturulabilinir yani sınırlar belli olduktan somra..
Oglan sınırları cizip dengeli bi iliski baslatırsa hic bi sorun yasanmaz.. eş eştir anne anne.. eltide eltidir :D

hic bir kayınvalideninde gelini kızı gibi görebilecegini pek sanmıyorum :) görmesinde zaten.. kızını kemdi dogurdu gelin elden geldi.. ayni kefeye koymak pek adil olmaz :)))
Sen kendi annenle kayınvalideni ayni kefeye koyabiliyormusun :D (sen derken bizzat senin kayınvalidenle olan iliskini kastetmedim) hzhz

Moderatör tarafında düzenlendi: