Sevgi Pınarı

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
Uzun zaman önceydi ,radyo 7 dinliyorum sürekli,internet hayatıma yeni girmiş bakacak bişey bulamıyorum,kullanmayı bilmiyorum,radyocu Erkan Koç programında internet sitesini anans ediyor arada adı sevgi pınarı..Bir gün girdim o siteye,forum bölümü vardı,yazılanları okuyordum,sonra üye oldum çok zaman sonra da yazmaya başladım.Bir müddet sonra kapandı ben unuttum.Aradan epey zaman geçti bir akşam nöbetinde aklıma geldi ve forumun ilk hali olan siteyle tanıştım ve ben aynı site sanıyordum hatta bu yazdıklarımı orada paylaşmıştım.
Bu forumla nasıl tanıştığımız hikayesidir.
Sevgi pınarı hayatın ta kendisi bana göre,çok güzel insanlarla tanışmamı sağlayan,ufkumu açan,gelişmeme katkı sağlayan şahane bir platform.

Qasem

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
Uzun zaman önce veda ettiğim yeniden döndüğüm platformdur...

Dostluğun ve kardeşliğin yeniden inşaa edileceği, anlam bulacağı mekandır...

ANE-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sükutu-ezber

Yorgun...
Yönetici
Co-Admin
Ben de ikinci dönem kısmet oldu buraya üye olmaya iyiki üye oldum diyebileceğim bir yer,,ilk açıldığında da olmak isterdim şahsen çok güzel günlermiş, çok güzel şeyler oluyormuş bazen özenmedim değil,,,
İnsanlar anlatmalı o dönemleri şimdiye inşallah örnek olması için,,
Anılar köşesine eski forum üyeleri yazmalı, inşallah hepsi geri döner öyle diliyorum,,,

Çok forumlar var ama insanın içinine sindiği yerde daha huzurlu ve verimli oluyor,,,

Rabbim buradakilerin ve gelecek olanların hepsini iyi etsin inşallah hep hayırlar da var olalım inşallah,,, papatya1 papatya1 papatya1

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
Bundan yıllar önce bir çok forumda aktif olduğumdan bu tür forumlara sempatim haddiden fazla idi.

Bir çoğunda yönetici olarak devam ettiğimde sıkı dostluklar ve hatta reelde dahi güzel bir halka oluşturmuştum..

Aradan geçen yıllar ve sebepler neticeleri nedeniyle herşeyden koptum ve soğudum...

Yıllar sonra böyle bir forum kalmışmıdır derken burayı tesadüfen buldum ve gerçekten çok sevdim..

Rabbim cümle değerli muhteremlerden razı olsun bu aciz cahil günahkarı aranıza aldığınız için...