Sitemize Nasıl mp3 Eklenir Resimli Anlatım

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,979
31,578
44
BOLU
Merhabalar arkadaşlar bu videomuzda sizlere sitemize nasıl mp3 yüklenir onu anlatacağız.Videomuzu izledikten sonra abone olmayı ve lıke atmayı lütfen unutmayınız.

1.Adım Buraya tıklayarak müzik ekleyeceğimiz siteye gidiyoruz

1.PNG

2.Adım Dönüştürücüler kısmından ses dönüştürücüyü seçiyoruz.

2.PNG

3.Adım mp3 yazan yeri seçerek Dosyaları aç butonuna tıklıyoruz.

3.PNG

4.Adım müziğimizi seçip aç butonuna tıklıyoruz.

4.PNG

5.Adım müziğin yüklenmesini bekliyoruz.

5.PNG

6.Adım yükleme bitince aşağıda sol tarafta yer alan dönüştür butonuna tıklıyoruz.

6.PNG

7.Adım ise indirmek veya kaydet yazan kısma sağ tık yaparak telefonda üzerine basılı tutarak "bağlantı adresini kopyala" yazan yere tıklayarak siteye geliyoruz eklemek istediğimiz yere gidip ekliyoruz. Bu kadar.

7.PNG

Bu site benim kullandığım bir sitedir ses,video ve dosayalar için düzenleme dönüştürme bir leştirme ekleme kısaltma v.s her tür şeyi yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,979
31,578
44
BOLU
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce siteye ses kodu eklediğimiz sitenin artık bu hizmeti vermemesinden dolayı yeni bir site üzerinden müzik nasıl eklenir onu anlatacağım.
Öncelikle www.archive.org sitesine gidiyoruz.Site açılınca tarayıcı ayarlarından menüyü Türkçeye çeviriyoruz.
Üyelik almamız gerekiyor ister e posta adresi vererek isterseniz Google hesabınızla kayıt yapabilirsiniz.

1.PNG
Üye kayıt işlemlerinden sonra giriş yapmak yazan yere tıklıyoruz.
Kullanıcı adımızı şifremizi yazarak yada Google hesabımızla giriş yapıyoruz.

2.PNG
Hesabımıza giriş yaptıktan sonra
yüklemek yazan yere tıklıyoruz.

3.PNG
Daha sonra
dosyaları yükle butonuna basıyoruz

4.PNG

Ardından yüklenecek dosyaları seçin butonuna basıyoruz.

5.PNG
Bilgisayarımızdan yükleyeceğimiz müziği seçip butonuna tıklıyoruz.

6.PNG
Açılan pencerede 1 numaralı yere Sanatçı ismini 2 numaralı yere ise şarkı ismini yazıyoruz.

7.PNG
Ardından alt kısımda bulunan öğenizi yükleyin ve oluşturun butonuna tıklıyoruz.

8.PNG

Bu aşamada müziğin yüklenmesini bekliyoruz.

9.PNG
Yükleme işlemi bittikten sonra işaretle belirtilen kısma fare ile sağ tık yaparak seçeneklerden bağlantı adresini kopyala yazan yere tıklıyoruz.

10.PNG

Daha sonra siteye gelerek müziği ekleyeceğimiz alana yukarıda resimde görüldüğü gibi müzik eklneti ve ses kodlarını yazıyoruz.Böylece müzik eklenmiş oluyor.

Hepinize kolay gelsin.

Son düzenleme:

Son mesajlar