SP Röportaj Sokak röportajı LiyA

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Merhabalar sevgiplatformu sakinleri 🤩
yine yeniden ben.:)
Sokak röportajlarına ara vermeden hız kesmeden tam gaz devam ediyoruz.Mikrofonu alıp düştüğüm bu yollar da siz sevgili üye arkadaşlarımın fikirlerini öğrenmek için yeniden karşınızdayım.Bu hafta naif kardeşimiz Liya hakkındaki düşüncelerinizi röportaj olarak toparlayıp sunacağım İnşallah.
Evet başlayalım Liya hakkında söylemek istedikleriniz nelerdir?
Diyip nereleri gezdim nerelerde kayboldum gelin hep beraber öğrenelim :)
Mikrofunu elime almışken önce ben başlayayım 🥰

———&———&———&———
@LiyA

Çok sevecen tatlı dilli hoş sohbetli espirili birisi onunla sohbet etmesini seviyorum iyiki aramızdasın liyam🧡
kayınvalidesine olan düşkünlüğünü bilmeyen yoktur sanırım :) O kadar sevilmeZ normama sorun bizde deil sizde bence 😎
Rabbim her daim mutlu etsin inş 🧡
Sana 1 kamyon mandalinayla geliyorum :)
🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊
Tır bu sefer yolda devrilmiycek
söz verdi söfor uyuklamıycak malum yol uzun :)

Derken karşıma birden @Zümrüt denk geldi :) evet sitemizin baş aşcısı senin düşünlerini öğrenelim :)

———&———&———&———
@Zümrüt

Liya çok tatlı,hoş sohbet,sevecen
birisi.Ayrıca çok ince ve düşünceli :)

Ve tanımayı çok istiyorum kendisi ile :)

Teşekkür ederiz 😍 yorumumu aldım gidiyordum ki birden kokuları duyan @Sahra geldi :) pastaların kurabiyelerin kokusunu aldım demiyoda 😂 kulak misafir oldum liyamı soruyormuşsun bende bir ki kelam edeyim dedi 😂
Buyrun mikrofon sizde 😉

———&———&———&———
@Sahra

Merhaba Tatlı :)
Sizi daha çok bekletmeden kısaca düşüncelerimi söyleyim :)

Liya karakter olarak sağlam ve değerlidir.
Hayatında yaşadığı olaylara karşı inancını kaybetmeden sabırla istikametini bozmadan ilerlemiş nerede nasıl davranacağını iyi bilen tecrübeli bir insan. Yardımseverlik yönüyle beraber haksızlık karşısında dik duran hak için konuşan güzel kalplidir...Bir inci tanesi kadar zarif değerlidir. Rabbim ona inci tanem hitabını dedirtiyor..Dilerim her iki alemde huzurla mutluluk hem hanesine hemde gönlüne otağ kursun. Dünya hayatı cennetine vesile olacak güzelliklere sahip olsun inşallah. Liya Allah için seviliyorsunuz inci tanem 🥰

Tatlı Cadı bu güzel çalışmanız için sizi gönülden tebrik ederim.

Çok teşekkür ederiz sahra 😍
Evet şimdide aklıma @Ötüken geldi birde sana mikrofun uzatalım bakalım sen neler söyliyceksin :)

———&———&———&———
@Ötüken

Liya'yı bizzat tanımıyorum ama hanımefendi, sessiz sakin ve doğal bir duruşu var umarım hep mutlu olur.

Bu taşınma arasında bizelere zaman ayırdıgın için Tesekkür ederiz ötüken ☺
Benim bir tanede dandaktar abim vardı hastane hastane gezdirip arattırıyorsun kendini yaa gelmişken bana bi çekap yaptır hayrına senin özelin var tabi ayağa beleş😂
Evet dandaktar abi ay @SiyahSancaktaR abi yani :)
Sen neler sölemek istersin son söz sizde efenim röportaj bitince bana kebab ısmarlıycaksınız cok acıktım açım aç ona göre 🤣

———&———&———&———
@SiyahSancaktaR

Kısa zamanda tanıdığım naif kibar asil duruşu ve toprağım olması vesilesi ile daha çok kanım ısındığı aynı yemek zevkine sahibiz :) Çok değerli ve kıymetli muhterem kardeşim benim :)

Rabbim iki cihanda razı olsun İnşallah :)

Tesekkür ederiz efenim :)
Şimdi yemegimi söyleyebilirsin ayran yoksa şalgamda olur :)
Evet bugünlük röportajı burada kesiyorum arka arkaya sıralayıp sizi sıkmak istemedim malum uzun oluyor :yoyo:
Tabiki bu hafta @LiyA yla mandalina kokulumla devam edicem
Beklemede kalın sağlıcakla kalın ....
Kestik ....

oooo sofra donatılmış bile :ac:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Siradaki bölümün fragmani yokmu :D kestik deyip birakmakra nedir :D

Liyam anteplim :Dbynutan::cicek:

cok güzel bi röportaj olacak :)
Devamini bekliyorum.. :) en kisa zamanda gelsin :)
fragman yok :trip:
hani bi diziyi izlersin en heycanlı yerinde biter de ilk reklamın bir sonraki bölümün fragmanı olsun die beklersinde olmaz ya
Şuan sen nie o moda geçtin 😂😂
Kameramana dedim kestik diye dandaktar abim hazırlatmış sofrayı bekletmek olmaz sogumasınlar 😂😂

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Kısa bir moladan sonra tekrar karşınızdayım
Röportajımıza hız kesmeden devam ediyoruz :)
Mifrofonu hemen @Eylül e uzatıyoruz
Evet sevgili eylül sen neler düsünüyorsun
@LiyA hakkında ?

———&———&———&———
@Eylül
LiyA'm canım benim vefalı, merhametli, içten, saygılı, canayakın, içi dışı bir, iyi niyetli, eğlenceli, yardımsever, sohbeti güzel, iyi günümde kötü günümde her zaman yanımda olduğunu hissettiren ve her zamanda öyle olacağını bildiğim güzel yürekli meleğim.
O benim ilk forum arkadaşım ilk gözağrım :DAvatar bile değiştirmeyi bilmediğim acemilik zamanlarımda tanıştım onunla ne sorsam sıkılmadan anlatır hiç kırmazdı bende emeği çoktur hakkını yiyemem :) Forumların bana kattığı en özel en güzel ve en değerli insan ❤
Tanıdığım günden beri hiç değişmeyen o güzel yüreğini sevgisini benden hic esirgemeyen aramızda km'ler olmasına rağmen her zaman yanımda olan canımın içi..
Moralim bozuk olduğu zamanlar düzeltmek için elinden geleni yapan düzeltmeden bırakmayan kötü gün dostum

bittimi tabiki bitmedi ☺

Ben ona hep meleğim diyorum bence melek kelimesi en çok ona yakışıyor :)
Hayatı bahtı hep açık olsun Meleğim'in. Rabbim her zaman hayırlısını nasip etsin. Yüzünden gülümsemesi hiç eksik olmasın. Enişteyle bir ömür mutlu olsunlar inşAllah.
Son olarak iyiki tanımışım onu iyiki hayatıma girmiş iyiki ilk üye olduğum yer onun olduğu yermiş. Iyikim benim seni çok seviyorum yoluna hep iyi insanlar güzellikler çıksın. :kalp::kalp:

eylüle teşekkürlerimizi sunup hemen hocamızın yanına gidiyoruz :)
evet
@Kenshi sen neler düşünüyorsun ?

———&———&———&———
@Kenshi
Merhaba beto :D

Liya adamımdır:D
Candır canandır, kardeştir, dosttur, arkadaştır, vs vs :D
Tanışalı bikac sene oldu kimseyi durduk yere kıramaz, çizgisini asla değişmez.
Duygusaldır biraz yada öyle görünmek istiyor hzhz
Sır tutar kimseye söylemediğim bazı şeyleri ona söylemişliğim vardır:)
Konuşmaya başladı mı susturmak baya zordur imkansız gibi bisi haha:
Forumları sever paylaşımcıdır, şuan forum açsam ona emanet ederim :)
Islahiye'yi hep över ama övecek birseyi yok :D
Yemek konusunda begenmiyorum biraz etobur olman lazım:D
Yeni evlendi Allah mutluluğunu bozmasın :giggle: ekoya iyi bak görümcenle iyi geçin haha:
Kötü yanları saymayım herkes iyi bilsin hzhz
Şimdilik aklıma bunlar geldi iyiki varsın adamım:D

Bak yaa hocaaaaa yine betooo dedin:tava:
Yorumların için tesekkür ederip
Engin altan tersyatana 🤪 mikrofunu uzattık 😂
———&———&———&———
@mûstahsen

Ruhsuz değil, samimiyetsiz hiç degil..Yüzunde tebessüm,kalbinde aşk!..

seninle cok zor anlaşıyoruz ya ama bence sorun bende deil sende 🤪
Yorum için danke sana 😂
Gelelim sana @Ali abim sen @LiyA hakkında neler düşünüyorsun mikrofon sende sen her daim konuş abim ben dinlerim seni ☺

———&———&———&———
@Ali
Merhaba.

Hayirli aksamlar Tatli Cadi kardesim.

Eline saglik bu konu icinde ayrica tesekkür ederim abim.

Liya kardesim öyle bir insan ki onu suanda nasil anlatacagimi bilmiyorum ve yapi olarak yamusak ve mütevazi ve insan olarak güzel bir yüregi var.

Bizde kendisi severiz ve abi olarak ona o kiymeti veririz.

Kendisini mütevazi insan olarak saniyordum ve onu bunu itiraf ettim ve kendiside kendinin bu normal yapisi olarak bize demisti.

Kendisi o Türkiyedeki söz ile kibar ve bir hanim efendi´dir.

insan olarak temiz ve güzel bir kalb sahibi ve sevilmeyi ve Kiymet verilmeyide hak ediyor kendisi biiznillah.

Benide seviyon mu ali abi dedim niye cevap vermedin ali abiiii sevmin mi 🤔
yorumların için sanada thank you abi 😂
hazır almanyadayken bi @Eylül Başak ablamızada uğrayayım evet ablam mikrofon şimdide sende 😉

——&———&———&———
@Eylül Başak

Senin de dediğin gibi forumun naif, ince ruhlu, hanım hanımcık kızı LiyA. Kimseyi kırmayan, incitmeyen bir yapısı var. Esprili yönünü her zaman dışa vurmasa da o yönü de kuvvetli. Muhabbeti çok candan ve samimi. Onu daha sık aramızda görmeyi çok isterdim. Ama çiçeği burnunda evli olduğu için demek ki bu kadar zaman ayırabiliyor.
Rabbim yuvasından huzuru ve mutluluğu eksik etmesin. İki cihan saadeti versin.
Yüreğin hiç bir zaman incinmesin. Seni seviyorum LiyA. İyi ki burdasın ve iyi ki bizimlesin. ❤❤❤

Mersiiii madamm 😍 seviliyorsunuz 😘
Feridin kızlarıyla devam ediyoruz
@sükutu-ezber ablam sen neler söylemek istersin ?

———&———&———&———
[USER=28]@sükutu-ezber[/USER]

Merhaba tatlı cadı,,Kolay gelsin,, 🌹🌹🙃

Olur...🙃
Liya hoş birisi, Allah için değer verdiğim, sevecen, güzel yürekli bir mübarek, insanlar ile arası iyi, naif yürekli taze evli, Rabbimiz ömür boyu mutlu etsin ve çok çok güzel bir evliliği ve de hep iyi olsun İnşallah,, 🌹🌹🌹🙃

lteşekkür ederim ablacığım🥰
Hız kesmeden devam ediyoruz
Evet bay
@HayLaz61
sen neler diyeceksin ?

———&———&———&———
@HayLaz61

merhaba Betüş ; ( isminin yazılmasını istemiyosan tatlı cadı olarak yazabilirsin :) )
kapmışsın karaoke mikrofonu yine ışıkları açmış dolaşıyorsun yine holocoust arkafonda :D

LiYa arkadaşımız samimi içten ve mütevaziliği ile biliyoruz. çok sık kayboluyor herhalde kayganayı çok sevdiği için ondan ayrılamıyor :)
hoca eylül ve liya bermuda şeytan üçgeni içine girdiğinizde tebessüm etmemek, sohbetlerini takip etmemek mümkün değil. her zaman buralarda görmeyi isteriz.
Ailesi eşi ve sevdikleriyle beraber ömür boyu mutluluklar dilerim kendilerine.b

isim takıntım yok ikisinide diyebilirsin bayım 😉😉😉

Son düzenleme:

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Evet sevgili okuyucular röportajımıza
Devam ediyoruz :)
Mikrofonu sevgili kanatlı meleğimiz
@-Hira- Ya uzattık
Bakalım hira neler sölemiş 😉

———&———&———&———
@-Hira-

Sevgili Liya 2020 nin getirdigi son güzelliklerdendi.. ❤
Bu kadar gec tanısmamız üzücü aslında.. :)
Bence Liya cok iyi bi analizci.. :)
İnsanlara karsı sıcak, samimi ve sevecen :) ecük de temkinli (olması gerektigi kadar) :)
Halini, tavrini seviyorum en cokta mandalina tutkusunu :))
Daha uzun ve daha sık vakit gecirebilmeyi isterdim lakin o Evli :D
(Yıldız Tilbenin sarkısı çalsın lütfen :D amaaaa evlisiiiinnn) :ıslık:

Mutluluk, huzur yuvanda daim olsun güzellik.. :)
Enisteyle elleriniz birbirinden hic ayrılmasın ❤
Seviyorum Seni🌸

teşekkürler ederiz şekerim
Sende seviliyorsun 🥰
Vee hemen peşine @Sessizliğim e
Uzanıyoruz evet @Sessizliğim sen neler düsünüyorsun dan önce sana birseyler sölemek istiyorum aslında sende konuskansım yani bizdensin :)Niye esrarengiz takılıyorsun bilemedim 🤔

Söz şimdi sizde bayım :)

———&———&———&———
@Sessizliğim
Merhaba tatlı cadı.Senin işinde zor valla kapı kapı dolaşıyorsun röportaj için.:)Sanırım senin maiş baya iyi bu kadar çalıştığına göre:)Ellerine emeğine sağlık şimdiden..

Liya kardeşimizi pek tanımasamda kötülükten bir şey çıkmaz diyip güzele talip olan bir kardeşimiz.Sayfasını da denk geldikçe takip ederim:)Saygılı ve hoş görülü cevaplarına hep denk geldim.Ayrıca 1 rakamını çok seven bir kardeşimiz:)

Vakti mi olur sevmenin.

İnsan 1 günün sonunda da sevebilir.

1 yolun sonunda da.

yazdığı bu sözler çok hoşuma gitmiştir.Liya'nın Yüreğine sağlık olsun.
Dediğim gibi pek tanımasamda (Gerçi forumda bir çok kişiyi tanımıyorum da:)
Liya kardeşimiz yazdıklarıyla,cevaplarıyla mütevazi bir kişi izlenimi bırakmıştır bende:)
Ha bu arada birde çok aşık sanırım.Ebeddiyete kadar daim olur inşallah.:) (Kişisel sayfasından yola çıkarak böyle bir cümle kurdum.Kusurumuz olduysa afola:)

Selam ve dua ile..

ah ah maaş falan yok ortalıkta
Karın tokluğuna çalışıyoruz desem oda yalan olur ben bi ara bu konuyu gündeme alıcam az daha sabır 😉😂
Tesekkür ederiz yorumların için :)
Ve bursaya ceyceyin yanına gidiyorz :)
Evet ceycey söz sizde efenim :)

———&———&———&———
@Eymen
Herkese kopyala yapıştır mesajları gönderen @Tatlı Cadı bana da gönderdi çok sağ olsun özene bezene hazırlamış sunumu :) öhööm konumuza dönecek olursak;
Kendisini yakinen tanımıyorum gördüğüm kadarıyla, uyumlu birisi kolay kolay kimse onunla ters düşmez gibi duruyor... Forumda sevilen, renkli ve duygusal bir kardeşimiz.
Zannımca yazılacak olan her şeyi başkaları yazmıştır. O yüzden fazla söze gerek yok :)
Sevgiyle kalın :)

ya sen şimdi beni neden ifşalıyosun :oklava:
bak unutmam bunu sonra bende ifşalarım seni🥳
Ama sonra adım ifşacıya cıkıyo inst kimse yazmıyo😂😂😂
Neyse bu konu burda deil uyanda 😂😂
Ve son olarak da
İsyan cıkartıp sonra ne hikmetse siyah olan abimize gidiyoruz :)
———&———&———&———
@Mizgin_TuRabii

Merhaba kardesim..
İlk önce bunu ifade edeyim uzun süre girmedigimde ve takip ettiğim konular nadir olunca çoğu forum üye Kardeşlerin yazı ve düşüncelerinde faydalanamıyorum bundan dolayıdır ki tanımıyorum da fazla lakin Liya kardeşi ilk gördüğümde eskiden tanıyorum gibi gelmişti bana belkide onada demiş olabilirim hatırlamıyorum malum yaşlılık ,

,Liya takip etdigi yorum yaptığı konularda sabır devam etdiren,konusuna ve yorum yaptığı yerlere bağlı biri diye görüyorum.
Onda olsun diğer forum üyelerinde olsun bir yanimi hep tamamliyorum ,

Liya nin nezdinde ve butun forum uyelerine tesekkur ederim.

Tabiki sanada özellikle teşekkür ederim ,cadının tatlısı olmaz ekşisi olur :)

bi ekşisin demeyen kaldıydı onuda duyduk yarabbi şükür Elhamdülillah 😂
Seni neden siyah bıraktm hani siyahsın ya ondan kıskandıgım için falan degil yani :trip:
Ve son olarak da @İklil mikrofonu uzatıyoruz
Evet cnm ablacım son olarak sen neler söylemek istersin ?

———&———&———&———
@İklil
Merhaba tatlı cadım ..😊
Liya çok fazla tanımasamda cana yakın oldugunu biliyorum .Forumda pek fazla bulunmadıgından cok fazla diyalogomuz yok .Yeni evli onu biliyorum Yuvasında mutluluklar diliyorum .Şuan ezan okunuyor Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 😍

Evveett bir röportajın daha sonuna geldik yapımda emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyoruz🥰🥰🥰
Bir sonraki röportajda görüşmek dilegiyle...
Hoşçakalın...​

Son mesajlar